KATMR Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ KATMR için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KATMR Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KATMR Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KATMR Katmerciler Araç Üstü Ekipman Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

1985 yılında kurulan Katmerciler, 30 yılı aşkın deneyimiyle Türkiye araç üstü ekipman sektörünün yenilikçi, öncü ve lider şirketi, Türk savunma sanayinin yeni gücüdür. Her iki kulvarda birden faaliyet göstermektedir.
Tümü kalite belgeli 30’a yakın farklı araç üstü ekipman üretimiyle sektörünün en geniş ürün gamına sahip olan şirketidir. Ürün yelpazesi içinde İtfaiye Araçları, Çevre Araçları, Taşıma Araçları, Savunma Sanayine Yönelik Araçlar, İnşaat Sektörüne Yönelik Araçlar ve Özel Ürünlerin tasarım ve üretimi yer almaktadır.
Savunma sanayine yönelik ilk adımını 2010 yılından itibaren üretimini gerçekleştirdiği toplumsal olaylara müdahale araçlarıyla (TOMA) atmıştır. Öncelikli olarak zırhlı tekerlekli araçlarla bu kulvarda yer almayı hedeflemektedir. TSK ve Emniyet kuvvetlerinin önemli ihtiyaçlarından olan, tamamen kendi Ar-Ge Merkezinde tasarlayıp geliştirdiği 4×4, balistik olarak güçlendirilmiş, mayına karşı yüksek korumalı, NATO standartlarında tekerlekli zırhlı araçlarıyla, sektörün yeni ve dinamik gücü ve çözüm ortağıdır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 5, 2022 1:32 pm

Katmerciler, Lika Savunma’da sahip olduğu payların Limak Holding’e devredilmesine ilişkin işlemlerin tescil edildiğini bildirdi.Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şöyle denildi:”Lika Savunma Sanayii ve Ticaret AŞ. unvanlı şirketin sahibi olduğumuz B grubu 800.000 (sekizyüzbin) adet itibari değerli paylarımızın tamamının 1 (Bir) Türk Lirası bedelle Limak Holding A.Ş.’ ne devredilmesine ilişkin işlemler 30.12.2021 tarihinde tamamlanarak Ankara Ticaret Sicil Müdürlüğünce tescil edilmiş olup 03.01.2022 tarih 10486 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinde yayımlanmıştır.” 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:26 pm

KATMR, Şirket Afrika ülkesi kaynaklı $ 9.818.000 (DokuzMilyonSekizYüzOnSekizDolar) tutarında Araç Üstü Ekipman siparişi almıştır. Teslimatlar 2022 yılı içerisinde tamamlanacaktır. 

Celal
Celal
Kasım 3, 2021 8:10 pm

katmere bagladik resmen yani bu dusus nedir abi biyle hic mi yukselme,sin umudum kalmadi hic ytd