KFEİN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ KFEİN için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KFEIN Kafein Yazılım hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KFEIN Kafein Yazılım hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KFEIN Kafein Yazılım Hakkında Bilgi

«Her kurumun farklı bir karakteri, ruhu, değerleri ve hedefleri olduğu bilinciyle markalara özel, uçtan uca katma değer sağlayan hizmetler sunuyor, dijital dönüşümlerinde güvenilir partnerleri oluyoruz. Geleceğin teknolojileri ile topluma ve insanlığa katkıda bulunma hedefimizden vazgeçmiyoruz» Cem Kalyoncu / Kafein Teknoloji Genel Müdürü

2005 yılında kurulan Kafein Teknoloji on yılı aşkın süredir başta telekom olmak üzere, bankacılık, teknoloji, turizm, hizmet, sigortacılık, perakende sektörlerindeki ulusal ve global müşterilerinin teknoloji yazılımı ve yönetimi ihtiyaçlarına cevap veriyor. Müşteri ihtiyaçlarına uygun anahtar çözümlerin yanı sıra nesnelerin interneti, büyük veri analizi, güvenlik ve mobil uygulamalar alanlarında da teknolojiler geliştiren Kafein Teknoloji, global partnerleri ve TÜBİTAK gibi kurumlar ile sürekli Ar-Ge projeleri üretiyor.

Ülkemizin milli yazılım vizyonuna katkı sunan teknolojilerimiz ile yazılım ihracatı yapıyor, her yıl katlanarak büyümeye devam ediyoruz. Geliştirdiğimiz mobil ödeme sistemleri, e-ticaret ve telekomünikasyon projeleri bugün Türkiye’nin en büyük kurumlarının yanı sıra yurt dışında da kullanılıyor.

Kafein Teknoloji olarak finansal teknoloji çözümleri geliştiren iştirakimiz Katılım Teknoloji, şirketlerin kalite yönetimi ve iş sağlığı – güvenliği süreçlerini tek noktadan yönetmesine olanak veren çözümleri ile iştirakimiz Intranet Yazılım ve yüksek teknoloji bileşenleri kullanarak etkin iş çözümleri üreten iştirakimiz Smartiks Yazılım ile 600 üzerinde çalışanımızla büyük bir teknoloji ailesiyiz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 20, 2021 11:59 pm

KFEIN, Şirket üçüncü taraf bir telekom firması tarafından düzenlenen “Yazılım Ürünleri Grubu Lisans ve Bakım Anlaşması” konulu ihaleyi kazanmıştır. İhale bedeli 37.750.000 TL olup, 3 yıllık hizmet süresini kapsamaktadır. 

Ozan bey
Ozan bey
Kasım 3, 2021 9:25 pm

Yukselis guzek biyle devam edersi 30 u gorur bence ytd