KLKIM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

KLKIM Hisse Yorum Analiz ve Videolar


KLKIM Kalekim Kimyevi Maddeler hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KLKIM Kalekim Kimyevi Maddeler hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KLKIM Kalekim Kimyevi Maddeler Hakkında Bilgi

1957 yılında Dr. (h.c.) İbrahim Bodur tarafından kurulan Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile temelleri atılan Kale Grubu, seramik üretimi ile başladığı sanayi yolculuğunda zamanla yapı kimyasalları, lojistik, savunma ve havacılık sanayiine uzanan bir gelişim yaşadı. Günümüzde, her biri sektöründe lider 20 şirketi ve 5 bini aşkın çalışanıyla Kale Grubu’nun Çanakkale başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve İtalya’da yatırımları bulunuyor. 
Yapı ürünleri grubunda Avrupa’nın dördüncü; dünyanın en büyük 15’inci büyük üreticisi olan Kale Grubu, yapı kimyasallarında ise Avrupa’nın beş büyük üreticisi arasında yer alıyor. Ulusal ve uluslararası alanda önemli bir pazar payına sahip olan yapı grubu ürünleri 100 ülkede, 400’ü aşkın noktada tüketicilerle buluşuyor. 
1987 yılında savunma ve havacılık sektörüne adım atan Kale Grubu, bu alanda 5 şirket ile faaliyet gösteriyor. Lockheed Martin, Boeing ve Airbus gibi dünyanın önde gelen savunma ve havacılık şirketlerinin birinci sıra tedarikçisi olan Kale Grubu, aynı zamanda ülkemizde savunma ve havacılık alanındaki pek çok projenin ana paydaşlarından biridir. 
Kale Grubu’nun kurucu değerleri doğrultusunda topluma yaptığı katkıları kalıcı hale getirmek amacıyla başta eğitim ve sağlık olmak üzere kültür, sanat ve bilim alanında çalışmalar yapmak üzere 1991 yılında Dr. (h.c.) İbrahim Bodur Kaleseramik Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı kuruldu.  
Kale Grubu kuruluşunun 62’nci yılını kutlarken, sanayici mirası ve girişimciliği ile alanında önder, insana ve çevreye saygılı, topluma sürdürülebilir değer katan itibarlı şirketler grubu olma önceliğiyle ekonomik ve toplumsal faaliyetlerine devam ediyor.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:41 pm

KLKIM,TİMUR KARAOĞLU, 22.11.2021 tarihinde Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak; 18,91 TL – 19,18 TL fiyat aralığından 30.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki payım/oy hakkım 22.11.2021 tarihi itibariyle % 0,00047’ye düşmüştür.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:41 pm

KLKIM, MURAT GÖNÜLTAŞ, 22.11.2021 tarihinde Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak; 19,10 TL – 19,83 TL fiyat aralığından 57.237 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle Kalekim Kimyevi Maddeler Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki payım/oy hakkım 22.11.2021 tarihi itibariyle % 0,0061’e düşmüştür. 

Sahin
Sahin
Kasım 2, 2021 8:16 pm

Kalekim benim son kalemdir yukselisin xok iyi aeni seviyoeum cansin kazanmaya devam ytd