KNFRT Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ KNFRT için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KNFRT Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KNFRT Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KNFRT Konfrut Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Konfrut, 1968 yılında Akkent Meyve Suyu Kooperatifi olarak kuruluşundan bugüne meyve ve sebze suyu konsantreleri, meyve püreleri ve püre konsantreleri üreterek, bu ürünlerin yurtiçi ve yurtdışında satışını gerçekleştirmektedir.

Aradan geçen zaman içerisinde üretim teknolojisi geliştirilmiş ve kapasitesi de artırılmıştır. Bugün 20.000 ton ürün üreten bir işletme haline gelen Konfrut, her yıl portföyünü genişleterek büyümeye devam etmektedir.

Üretiminin % 50’sini ihraç ve % 50’sini de yurt içinde pazarlamaktadır. Alanında Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Konfrut, 60 çalışanı, 10 milyon $ ihracatı ve 100.000 ton üzerindeki yıllık meyve alımı ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Pelinsu
Pelinsu
Kasım 3, 2021 9:27 pm

Eksideyiz resmen yukselmeni bekliyorum agliycammmmmmmm