KRDMD Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

KRDMD Hisse Yorum Analiz ve Videolar

KRDMD için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


KRDMD Hisse Yorum Analiz ve Videolar sayfası KRDMD Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantıları içerir. İçerik akış türünüzü üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayarak açabilirsiniz. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; KRDMD hisse yorum analiz videolar Twitter, Youtube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı: KRDMD Hisse Yorum Analiz ve Videolar sayfasındaki ve sitemizdeki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ KRDMD Kardemir Karabuk Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

” Türk Sanayisi’nin Öncüsü “Türkiye’nin ilk entegre demir çelik fabrikası olan Kardemir’in temelleri Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ulusal sanayileşme hamlelerinden birisi olarak dönemin Başbakanı İsmet İnönü tarafından 3 Nisan 1937 tarihinde atıldı. İlk yüksek fırınımızı 9 Eylül 1939’da ateşledik ve bir gün sonra 10 Eylül 1939’da İlk Türk Demirini ürettik.
Ülkemizin endüstriyel atılımlarına öncülük ederek çok sayıdaki büyük endüstriyel tesisin proje, imalat ve montajını gerçekleştirdik. Bu nedenle Türkiye’de “fabrikalar kuran fabrika” olarak tanındık, bu ünvanla anıldık.
 
” Büyük Yatırım Hamlesi “Örnek bir sahiplenmeyle 30 Mart 1995’de gerçekleşen özelleştirme sonrasında 2 Milyar $’ın üzerindeki yatırım harcamasıyla üretim teknolojilerini yenileyen şirketimiz, bugün Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri haline geldi.
Demiryolu rayı üretiminde Türkiye’nin tek milli markasıyız. BİST 30 endeksinde yer alan şirketimizin hisselerinin tamamı halka açıktır.
“Önceliğimiz insan” anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tüm süreçlerimizin omurgasını İş Sağlığı ve Güvenliği oluşturur. Sektörün sadece öncüsü değil aynı zamanda okulu da olan şirketimizde bilgi birikim ve yetkinliklerin artırılması ve çalışanların sürekli gelişimi için her türlü olanak sunulur. Bu amaç için kurulmuş modern bir eğitim kültür merkezine sahibiz.
 
” Üniversite Sanayi İşbirliğinde Örnek Model “Üniversitelerde yapılacak bilimsel çalışmaların katma değere dönüştürülerek şirketimizde ticarileştirilmesi, öğretim üyelerinin her zaman eksikliğini hissettiği uygulama sahasına kavuşturulması amacıyla kapılarımızı bilim insanlarına sonuna kadar açtık. Üniversite – Sanayi İşbirliğinde örnek gösterilen bir şirket olduk.
Paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda her yıl bütçemizden önemli oranda kaynak ayırır ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyada yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkıda bulunuruz. Karabük’te eğitim, sağlık, spor, kültürel ve sosyal hayatın hizmetine sunulmuş onlarca tesiste bizim imzamız vardır. Karabük Üniversitesine kazandırdığımız Demir Çelik Enstitüsü ve AR-GE Merkezi, sadece şirketimize ve yükseköğretim öğrencilerine değil, tüm demir çelik sektörüne hizmet eden önemli bir bilim yuvası olmuştur.
 
” Sürdürülebilirlik Anlayışı “Sadece ekonomik değil, çevresel ve toplumsal sorumlulukları da içinde barındıran, etik kurallara uygun, toplam kalite felsefesiyle sürdürülebilir bir büyümeyi hedefliyoruz.
Bağlı kuruluşlarımızla birlikte yaklaşık 4.500 kişilik büyük bir aile olarak, sahip olduğumuz köklü sanayi kültürü, yetkin insan kaynağı ve kurumsal yönetim tecrübesi ile sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak üretmeye, ülkemize ve insanlığa hizmet etmeye gururla devam ediyoruz.
Resmi Sayfa ve Metin Kaynağı Tıklayın

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ali
ali
Kasım 3, 2021 9:31 pm

Bekliyoruz ellerimde lotlar kalbimde yaralar ac paralari bize kardemir ytdddd

PiyasaOyuncusu
PiyasaOyuncusu
Ocak 6, 2021 12:36 pm

vaktini bekliyorm iki gözüm kapalı