MARKA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ MARKA için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


MARKA Marka Yatırım Holding A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MARKA Marka Yatırım Holding A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ MARKA Marka Yatırım Holding A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Marka Yatırım Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Mine Tozlu’nun geliştirdiği grup şirketleri uluslararası markalar ile yapmış olduğu iş birlikleri ile bu sektörlerdeki öncü yaklaşımıyla ilkleri gerçekleştirmiştir.
Bunun yanı sıra finans, medya, emlak, hizmet, gıda, kozmetik ve teknoloji alanında da yatırımlar yaparak yeni projeler hayata geçirmeye devam etmektedir.

Perakende, finans, emlak, hizmet, gıda, kozmetik ve teknoloji alanlarındaki yatırımlarını kararlılıkla sürdüren Marka Yatırım Holding, hedeflerini bir adım daha ileriye taşıyarak, Borsa İstanbul Ana Pazarı’nda, 14 Temmuz 2017 Cuma günü işlem görmeye başlamıştır. Dünya ve Türkiye ekonomisinin zorlu dönemlerden geçtiği bu süreçte Marka Yatırım Holding’in bulunduğu, “Yakın İzleme Pazarı”ndan “Ana Pazar”a geçişi, yatırımcılar ve “Yakın İzleme Pazarı”ndaki diğer şirketler açısından da örnek bir adım olarak gerçekleşmiştir.

Farklı sektörlerdeki çalışmaları ile var olduğu tüm alanlarda sürekli gelişme vizyonunu benimseyen Marka Yatırım Holding, değer yaratma ve bu değerleri paylaşarak birlikte yaşatma prensibi ile geleceğe emin adımlarla yürüyor. ‘En Değer’ firması ile medya, ‘En Garanti’ firması ile emlak ve finans,‘İstanbul Bujiteri’, ‘Dünya Markaları’ ve ‘Semark’ firmaları ile toptan ve perakende tekstil sektöründe, Markam Redist firması ile kozmetik, Gökyüzü Et ve Süt Gıda firması ile gıda sektöründe yer almaktadır. ‘Yüzde 100 müşteri odaklılığı ve verimliliği’ merkezine alan bir yönetim yaklaşımıyla tüm iş süreçlerini yöneten Marka Yatırım Holding, halka açık bir şirket olarak Türkiye ekonomisi için olduğu kadar aynı zamanda paydaşları için de çalışmaktadır.

Bünyesindeki saygın markalarla Türkiye’yi önemli platformlarda temsil eden Marka Yatırım Holding, gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak amacıyla hareket ederek, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, sürekli gelişme vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Güncel ve detaylı bilgi için lütfen kuruluşun resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet
Mehmet
Kasım 3, 2021 3:57 pm

4 ten aldik hala ayni yerde sayiyor az bi yukselsen ne olur yani olue musun ki