MARTI Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ MARTI için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş. Hakkında Bilgi

MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş. eski adıyla Marmaris Martı Otel İşletmeleri A.Ş., Türkiye’de bulunan turistik yerlerin ve otellerin işletilmesiyle uğraşan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket, Marmaris ve Antalya’da Martı La Perla ve Martı Myra isimli iki otel; Martı Resort ve Martı Tatil Kulübü isimli iki tatil köyü ve Martı Marina isimli bir marinaya sahiptir ve işletmektedir. Martı Grubu otellerinin yaklaşık 2200 yataklık birleşik kapasitesi bulunurken Martı Marina’nın kapasitesi su üstünde 301, karada 70 yattır. Şirketin planlanan projeleri arasında Muğla, Sarıgerme’de bir tatil köyü ve Çerkezköy’de bir konut projesi bulunmaktadır. MARTI OTEL İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİNİN İngiltere, Almanya, Belçika, Hollanda ve Rusya’daki turizm acenteleri ile iş bağlantıları vardır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:51 am

MARTI,Bank Of America Corporation, 22.11.2021 tarihinde, ortaklığın %100 oranında kontrolüne sahip olduğu iştiraki Merril Lynch International tarafından MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,79-1,81 TL fiyat aralığından 2.498.940 toplam nominal tutarlı alış işlemi ve 1.276.301 toplam nominal tutarlı satış işlemi neticesinde net 1.222.639 adet pay satın alınmıştır. 
Bu işlemle birlikte MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş.’nin sermayesinde, iştiraki Merril Lynch International vasıtasıyla dolaylı yoldan sahip olduğu payları/oy hakları 22.11.2021 tarihi itibariyle %5,257 seviyesine ulaşmıştır. 

Cihat
Cihat
Kasım 3, 2021 3:57 pm

1.66 ne abi ya su alirsin bu paeaya su mu sun hisse misin beelli degil beeee abi