MEGAP Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ MEGAP için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


MEGAP Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MEGAP Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ MEGAP Mega Polietilen Köpük Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

MEGAPOLİETİLEN Köpük SAN. ve TİC. A.Ş., 2005 yılının son çeyreğinde Hadımköy’deki fabrikasında faaliyete geçmiştir. Sektörüne getirdiği yeniliklerle öncü olmayı hedefleyen MEGAPOLİETİLEN’in, kaliteli üretim ve maksimum müşteri memnuniyeti temel ilkesidir.

Geniş ve profesyonel çalışma kadrosu ile günlük 15 ton köpük üretim kapasitesi sayesinde tüketicisine en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

MEGAPOLİETİLEN, sektörüne getirdiği birçok yenilikle Türkiye’de kapalı hücre yapısına sahip, Kimyasal Crosslink Tekniği ile polietilen köpük üretimini gerçekleştiren ilk ve tek firmadır.

MEGAPOLİETİLEN, gelişen teknolojileri ve yenilikleri yakından takip ederek, çağın en yeni teknolojileri ile üretilmiş makine ve teçhizatı, AR-GE’ye yaptığı yatırım ve ERP yazılımları (Kurumsal Kaynak Planlaması) ile teknolojisini güncelleyerek etkin ve verimli çalışmaya olanak sağlamıştır.

Müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan MEGAPOLİTİLEN, Türkiye’deki köpük ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayarak, verdiği hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 20, 2021 11:59 pm

MEGAP, Mega Polietilen’in çıkarılmış sermayesinin 38.000.000 TL’den 49.441.217 TL’ye yükseltilmesi işlemleri gerçekleştirilmiş olduğundan 20.12.2021 tarihinden itibaren BIST Pay Endekslerinin hesaplanmasında, şirketin paylarının sayısı 49.441.217, fiili dolaşımdaki pay oranı %61 olarak dikkate alınacaktır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:57 pm

PIT,MEGAP, Mega Polietilen Köpük Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (Şirket)’nin sermayesinin 38.000.000 TL’den 49.441.217 TL’ye artırılması dolayısıyla, ihraç edilecek toplam 11.441.217 TL nominal değerli payların, ortaklarının rüçhan haklarının kısıtlanması suretiyle, tahsisli olarak 1 TL nominal değerli pay için 8,82 fiyatla alıcı Eda Özhan’a Kurum aracılığıyla (alıcı/satıcı üye) toptan alış satış işlemleri kapsamında satılacaktır. 
Bu çerçevede satışa konu paylar, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde, 17.12.2021 tarihinde “Borsa’da işlem gören nitelikte” ihraç edilmektedir. 
Satış işleminin 17.12.2021 tarihinde gerçekleştirilmesi öngörülmekte olup, alıcı ve satıcı taraflar, takas işlemini Borsa dışında gerçekleştireceklerdir. 
Borsa dışında gerçekleştirilecek takas işlemi için alıcı ve satıcı taraflarca imzalanan ibranameler ilişikte sunulmuştur. Satışa konu paylar üzerinde devir veya satışı engelleyici rehin, haciz, teminat v.b. herhangi bir kayıt bulunmamaktadır. 

Last edited 9 ay önce by KAP Bildirim
yakupk
yakupk
Mart 15, 2021 3:37 pm

bu kağıttaki hareketler incelenmeli!