MIOTA İOTA Coin Yorum Analiz ve Videoları

❗ MIOTA İOTA Coin, kripto paranızın içerik akış türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz

MIOTA İOTA Coin fiyat bilgisi, 24 saatlik fiyat değişimi miktarı ve yüzdesi, market büyüklüğü, yapılan son işlemin büyüklüğü ve en son hangi markette işlem yapıldığını takip edebilirsiniz. Veriler sürekli olarak güncellenmektedir güncelleme durursa sayfayı yenileyebiliriniz.

Bilgilendirme

MIOTA İOTA Coin Yorum Analiz ve Videoları; MIOTA İOTA Coin kripto para hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MIOTA İOTA Coin kripto para yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Sinan şimşek
Sinan şimşek
Ekim 19, 2021 2:29 am

biraz önce 1.08 dolar karşılığında bir miktar sahibi olduğum coin. 3-4 ay içinde yani sene sonuna kadar 2x yapması bekleniyor.
e birkaç hafta sonra 2.20’lere kadar gelip 2x yaptı, bugün ise 1.30’lara kadar tekrar düştü. kâr alıp çıkmadığım için pişmanım. siz siz olun %50 kâr görünce arkanız bakmadan kaçın ytd

Sasal
Sasal
Temmuz 28, 2021 11:27 pm

😀 0,80 kuruş harca harca bitmez

kamsungyang
kamsungyang
Mayıs 18, 2021 9:33 pm

Seninle 4 dolar hayalim vardı olmadı ayı geldi sanırım.