MPARK Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

MPARK MLP Sağlik Hizmetleri A.Ş. için Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • Günlükte boğa piyasasında. Kanallar içinde hareketine devam ediyor. Kanal tepesindeyiz. Yukarıdaki direnç geçilmeli. Fiyat 75,55 ₺ Stop 70,80 altında 2 saatlik mum kapanışı… Yaklaşık % 6,29 Bu paylaşım yazdığım bottan gelen sinyallerdir. Botun özelliği trendi yakalaması ve karın çoğunu alabilmesidir. Yatay piyasada ve ayı piyasasında işlemler genelde stop olmaktadır, boğa başlangıcını ise yakalamakta ve kar etmektedir. İyileştirme çalışmaları devam etmektedir. Botun backtestleri devam ediyor. Trend başlangıcını yakalamak amacıyla yazılmıştır. Günlük grafiğe bakıp saatlik grafiklerde işleme giriyoruz. Yasal Uyarı: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul […]
  • Hedefine az kalmış. Kısada değerlendirilebilir. YTD.
  • düşen kırılım görüntüsü var.70 stoplu hedefi izliyorum ytd..
  • Mpark önümüzdeki süreçte böyle bir düşüş senaryosu izleyebilir. 59-60 lira ideal alım yeri gibi gözüküyor. Son 3-4 analizimi borsanın düşüş ihtimaline karşı yapıyorum. Borsanın yükselişinde bu senaryolar geçersiz olur.
  • Mpark 72.30 üzerinde hedef 84.10 kendi çalışmamdır kesinlikle ytd
  • 4o tl de son eklemeler ile çıktığımız yolda bir kar al bölgesine daha geldik bundan sonra bu hissede paylaşım yapmayacağım-bilançosu iyi geldi götürmek isterlerse götürürler bunu bilemem trend temelli fibo da hedefler grafikte. Yatırım tavsiyesi değildir. önceki paylaşım https://tr.tradingview.com/chart/MPARK/FCS0DZuW/ Not: olası endex tarafındaki düzeltmeler için bazı hisselerde kar-al yapıyorum bu benim yatırım stratejim sakın burada yer alan paylaşımlara yatırım yapmayın kesinlikle zarar edersiniz.
  • 73.75 seviyesinde kapanış yapan hissemiz de teknik olarak her şey AL konumunda FAKAT! grafik üzerinde de göreceğiniz gibi kendime göre tasarladığım bir göstergede ne zaman üstte bulunan mavi çizginin üzerine çıkış yaptığında bir düzeltme ile karşılaşıyor. düzeltmeler yaparak yükselmesine devam etmesinde sorun yok. Sorun grafik üzerinde gösterdiğim kanal içerisine girdiği zaman başlar. aslında kanal içerisine girmesi sorun oluşturmaz ama kanalı aşağı kırması sorun oluşturur… neyse toparlayalım hızlıca… hareketleri takip edilmeli ve kanal içerisine girerse tehlike çanları çalar. kanalın alt estek noktasını kırarsa freni patlamış kamyona döner. o yüzden kanalı takip etmeliyiz…. 58.65 son durak oluyor bu noktada… o yüzden çarpı […]
  • Kısa vade ve orta vade sinyali "al" veren hisse de 5 günlük EMA sını yukarı kesmiş bulunmakta. Hİssede mum formasyonlarından BEYAZ ASKER BOĞA formasyonu mevcut bu formasyonla da trende önemli bir yön değişikliği olur. % 10,30 potansyel gördüğüm hissenin tahtası iyi. Pozisyon açalım: Pozisyon:#MPARK Öneri: "AL" Hisse alış seviyeleri: 65,38 – 65,78 – 66,17 – 66,66 Hedef Seviye: 71,20 Bu içerik yalnızca eğitim amaçlıdır,yatırım veya finansal tavsiye değildir.
  • Mpark 58.85 kapamış 59.80 üzerinde hedef 71.80 kesinlikle ytd.
  • Yükselen kanalda ilerleyen hissede kanal kırılımı gelmiş olup yeni kanalın onayı alınmış ve yönünü yukarıya çevirmiş görünüyor. Hisse geri alımlarının olması hissede pozitif sürecin devam edebileceğini bize gösteriyor. Yeni kanal desteği üstünde kaldıkça kanal tepesine kadar yükseliş yaşanabilir. YTD.