MPARK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ MPARK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


MPARK MLP Sağlik Hizmetleri A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MPARK MLP Sağlik Hizmetleri A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ MPARK MLP Sağlik Hizmetleri A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Temelleri 1993 yılında atılan MLP Care olarak; çeyrek asır önce Medical Park ile başladığımız yolculuğa Medical Park’a ek olarak, Liv Hospital markamız ve VM Medical Park konseptimiz ile güçlü bir şekilde devam ediyoruz. Bugün Bursa’dan Elazığ’a, Trabzon’dan Antalya’ya kadar 15 ilde 30 hastanemiz ile sektörüne yön veren en büyük sağılık grubu olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hastanelerimiz, iştiraklerimiz ve genel merkezimizde ortak hedefler doğrultusunda bir aile bütünlüğünde hareket eden çalışanlarımızla Türkiye sağlık sektörüne sağladığımız katkılarla yön veriyoruz. 

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:11 am

MPARK,Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem görmekte olan MPARK (MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.) pay vadeli işlem sözleşmelerinde yeni vade aylarının işleme açılmamasına karar verildi.Borsa İstanbul’dan yapılan açıklamaya göre, halen işlem görmekte olan Aralık 2021, Ocak 2022 ve Şubat 2022 vade aylarına ait sözleşmeler, vade sonu tarihlerine kadar işlem görmeye devam edecek.