MSGYO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ MSGYO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


MSGYO Mistral Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; MSGYO Mistral Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ MSGYO Mistral Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında Bilgi

2012 yılında faaliyete geçen ve İzmir’in önde gelen iş adamlarının ortaklığında kurulan Mistral Yapı Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret A.Ş., 14 Mart 2016 tarihi itibariyle Sermaye Piyasası Kurulu’ndan gerekli izinleri alıp GYO statüsü kazanmıştır. Şirketimiz, Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket hiselerinin % 25’nin halka arzı ve Borsa İstanbul A.Ş.’de işlem görmesi amacıyla başvurular yapılmış olup süreç devam etmektedir.

Mistral GYO A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu’nun gayrimenkul yatırım ortaklıklarına ilişkin düzenlemelerinde yazılı amaç ve konularla iştigal eden, esas olarak gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, projelerine ve gayrimenkullere dayalı haklara yatırım yapan ve kayıtlı sermayeli olarak faaliyet gösteren anonim ortaklıktır.

Mistral GYO A.Ş. İzmir Bayraklı’da hayata geçirdiği ilk projesi Mistral İzmir ile şehrin simge yapılarından birini inşa etmektedir. Mistral İzmir, Konut-Ofis-Otel-Açık Hava Çarşı ve Yaşam Merkezi ile İzmir’e yepyeni bir soluk getirdiği gibi aynı zamanda tasarımındaki çevre dostu ve enerji tasarrufu yapan uygulamalarıyla “yeşil bina” özelliğini taşımaktadır. Platinum LEED ön sertifikasına sahip olan Mistral İzmir, Mistral GYO A.Ş.’nin çevreye ve insana saygılı bir anlayışla hayata geçirdiği ilk projesidir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments