NİBAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ NİBAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


NİBAS Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; NİBAS Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ NİBAS Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1969 Yılından Bugüne
Sektöründe 48 yıldır faaliyet gösteren NİĞBAŞ, 1969 yılında ÇİMHOL ve İLLER BANKASI ortaklığı ile beton direk üretimi amacıyla kurulmuş ve günümüze kadar prefabrike beton ürünler ve betonarme yapı elemanları üretimlerini de faaliyet alanlarına dahil ederek teknoloji ile bütünleşen entegre bir tesis haline gelmiştir.

NİĞBAŞ 63.000 m2 arazi üzerine kurulu, 13.200 m2 kapalı alana sahip entegre bir tesiste, kalifiye işgücü ve teknik kadrosu ile; enerji nakil hatları, şehir şebekeleri ve aydınlatma amaçlı beton direk ve traversler, prefabrike betonarme yapı elemanları, beton bordür, parke taşları, çit direkleri ile öngerilmeli köprü kirişleri ve hazır beton üretimleri yapmaktadır.

1993 yılında IŞIKLAR HOLDİNG bünyesine katılan NİĞBAŞ, aynı zamanda; enerji nakil hatları ve şehir şebekeleri, organize sanayi bölgeleri alt ve üst yapıları, askeri tesisler, endüstriyel tesisler, eğitim ve spor amaçlı binalar, hava alanları gibi inşaat ve taahhüt işlerini ” kendi ürettiği ürünleri de kullanarak yapmaktadır.

NİĞBAŞ, uzman proje kadrosuyla taahhüt edilen işlerin projelerini, kendi ekip ve ekipmanıyla; ürettiği ürünlerin şantiyede montajını da yapmaktadır.
Güncel ve detaylı bilgi için lütfen kuruluşun resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:35 pm

NIBAS, Şirketin istenilen faaliyet kârlılığını yaratamaması dikkate alınarak, mevcut üretim gamında yer alan ve kârlılığı giderek azalan prefabrike bina, direk-travers, köprü kirişi, stat elemanları üretimlerinin 2021 yılı sonuna kadar sonlandırılarak, kârlılığı yüksek GRC (Cam Elyaf Takviyeli Beton) üretimine ağırlık vermesine, bu amaca yönelik olarak da: 
– İstihdamın korunması için imkanlar dahilinde azami gayret gösterilerek, mavi yaka ve beyaz yaka iş gücünün ihtiyaca uygun şekilde azaltılmasına, çalışan organizasyonunun yeniden yapılandırılmasına ve iş akitlerine son verilecek personel için yürürlükteki mevzuata uygun olarak gerekli işlemlerin yürütülmesine, 
– GRC (Cam Elyaf Takviyeli Beton) üretimine yapı kimyasalları üretim faaliyetlerinin devam ettiği Niğde Organize Sanayi Bölgesi (NOSB)’ndeki 144 Ada, 14 Parsel üzerindeki üretim tesislerinde devam edilmesine, 
– Mevcut üretim tesislerinin bulunduğu İlhanlı Mahallesi Sabancı Bulvarı N27 Niğde adresinde bulunan arsa üzerinde AVM, yurt, otel tarzı gayrimenkul yatırımlarının geliştirilmesine dönük çalışmaların devam ettirilmesine,karar verilmiştir. 

Barış
Barış
Kasım 2, 2021 9:07 pm

Betonu dosedi bize dususe girdi beklemekten baska care yok bwklwyelim bakalim yukselmesini ytd

alanzinyo
alanzinyo
Mayıs 2, 2021 4:55 am

excalibur hocama selamlar

Sasal
Sasal
Şubat 9, 2021 6:27 pm

Düşeni kır artık