ODAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

ODAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar


ODAS ODAS Elektrik Üretim Sanayi Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ODAS ODAS Elektrik Üretim Sanayi Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ODAS ODAS Elektrik Üretim Sanayi Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

ODAŞ, dikey entegre yapısıyla enerji ve madencilik alanlarında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. Grup dikey entegre bir iş modeline yönelik olarak elektrik üretimi, elektrik perakende ve doğal gaz satışı,maden üretimi ve satışında faaliyet göstermektedir. 
Kuruluşunu takip eden beş sene içerisinde Borsa İstanbul Ulusal 100 Endeksi’ne girmeyi başarmıştır. Ana faaliyet konularının başında elektrik üretimi gelmektedir. Mevcut doğal gaz, hidroelektrik, güneş gibi primer kaynaklı üretim santrallerine ilave olarak yerli kömüre dayalı termik santralli de bulunmaktadır. Grubun madencilik faaliyetleri kapsamında stratejik metal olan antimuan trioksit üretiminin yanı sıra sahip olduğu çeşitli ruhsatlardaki değerli metal ve kömür kaynaklarını genişletme çalışmaları da devam etmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 7, 2021 1:18 pm

ODAS, Şirket Yönetim Kurulu, 03.12.2021 tarihli Olağan Genel Kurul toplantısında seçilen Yönetim Kurulu Üylerine yönelik olarak Yönetim Kurulu  Başkanlığına Sayın Abdulkadir Bahattin Özal’ın, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Sayın Burak Altay’ın, Yönetim Kurulu Üyeliğine Sayın Hafize  Ayşegül Özal’ın seçilmesine ve Sayın Umut Apaydın ile Sayın Salih Erez’in Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmasına oybirliği  ile karar vermiştir.