ORGE Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ ORGE için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ORGE Orge Enerji Elektrik Taahhut A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ORGE Orge Enerji Elektrik Taahhut A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ORGE Orge Enerji Elektrik Taahhut A.Ş. Hakkında Bilgi

ORGE Elektrik Taahhüt, 1965 yılından bu yana elektrik taahhüt sektöründe iş yapan GÜNDÜZ Ailesinin hakim ortak olduğu bir şirket olup, Yönetim Kurulu Başkanı Orhan GÜNDÜZ elektrik taahhüt disiplininin her dalında çalışma imkanı bulmuş ve bilhassa 1968 senesinden itibaren işveren olarak sektördeki yerini almıştır. Çukurova Elektrik, İller Bankası ve Türkiye Elektrik Kurumu’nun enerji nakil hatları işlerinde elektrik taahhüt işlerini tamamlamıştır. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan GÜNDÜZ 54 yıllık iş hayatında YEĞENLER Kollektif Şirketi’nin, YE-PA Elektroteknik A.Ş.’nin, GALDEM A.Ş.’nin, GÜNDÜZ Elektrik A.Ş.’nin ve AND İnşaat A.Ş.’nin de kuruculuğunu ve Başkanlığını yapmıştır.

Şirketimiz, 12.02.1998 tarihinde ORGE Enerji Sistemleri İnşaat Metal Ticaret ve Taahhüt A.Ş. unvanıyla kurulmuş olup, İstanbul Ticaret Sicil Memurluğunun 389580 sicil numarası ile tescil olmuştur.  Şirketin unvanı 30.06.2010 tarihinde ORGE Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.  olarak değiştirilmiş ve tescil edilmiştir.

ORGE Elektrik Taahhüt, kuruluşundan bugüne 5.000.000 m2 üzerinde kapalı alanlı elektrik taahhüt işini tamamlamış ve eksiksiz teslim etmiştir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments