OSTİM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ OSTIM için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


OSTIM Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; OSTIM Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ OSTIM Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş. Hakkında Bilgi

1967 yılında, Ostim’de bir sanayi bölgesi geliştirmek amacıyla kurulan Ostim Kooperatifi, geçtiğimiz süreçte arazi temininden başlamak üzere sanayi bölgesi tasarımı ve kurulumu konusunda zengin bir birikime sahip olmuştur. Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nin altyapı ve üstyapı yatırımlarını tamamlayan Ostim Kooperatifi, 2000 üyesini sadece gayrimenkul sahibi yapmakla kalmamış, üyelerini sanayi, ticaret ve yatırımcılıkla da buluşturmuş; üyelerinin hakkı olan gayrimenkuller dağıtıldıktan sonra kalan gayrimenkulleri aktife koyarak Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş.’ni kurmuştur. Çok ortaklı olarak kurulan ve SPK’ya tâbi olan Şirketimizin payları 2012 yılı Mayıs ayından itibaren yeni kurulan İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, Serbest İşlemler Platformu’nun ilk şirketi olarak işlem görmeye başlamış; 2013 yılı Haziran ayından itibaren Borsa İstanbul A.Ş.’nin İkinci Ulusal Pazarı’nda, 2015 yılı Kasım ayında yapılan düzenleme ile birlikte de Ana Pazar’da işlem görmeye başlamıştır.

Ostim Yatırım A.Ş., Ostim Kooperatifi tarafından kendisine devredilen dükkân ve iş merkezlerinin yönetiminin yanı sıra oluşturduğu profesyonel inşaat ekibi ile sahip olduğu arsa ve araziler üzerinde birçok iş merkezi, üretim tesisi, konut ve altyapı projelerini de hayata geçirmiştir.

Ostim Yatırım A.Ş. Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nin rekabet gücünü artırmaya yönelik pek çok proje gerçekleştirmiştir. Bölgenin elektrik ihtiyacını karşılamaya yönelik Elektrik Santrali, elektriğin dağıtımı için gerekli yazılım ve donanım sistemleri, Ostim Teknopark, telekomünikasyon yatırımları ve ihracat merkezi bu projelerden birkaçıdır.

Ostim Yatırım A.Ş. Ostim’deki KOBİ’lerle birlikte yurtiçi ve yurtdışında proje ortaklıkları yürütmekte ve projelere sunduğu profesyonel destek ile Ostim’in sahip olduğu mühendislik, tasarım ve imalat gücünü bir araya getirmekte, sözkonusu bu gücü sistematik bir yaklaşımla pazara entegre etmektedir. Ostim’de üretilen ürünlerin yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tanıtılması ve pazarlanması da proje yönetimi yaklaşımıyla yürütülmektedir.

Ostim’in proje zenginliğini ve gücünü, kendi kurumsal yaklaşımı ve esnek çalışma anlayışıyla buluşturan Şirketimiz proje tabanlı yaklaşımıyla ithal edilen ürünlerin yerlileştirilmesi gibi misyon içeren projelerden anahtar teslimi tesis kurulumuna kadar, yerel, ulusal ve yabancı pazarlarda kurduğu kurumsal ilişkilerle faaliyet göstermektedir.

Sistem entegrasyonu konusunda tecrübe sahibi olan Ostim Yatırım A.Ş. komşu ve dost ülkelerde sanayi bölgesi kurma projelerinde kamu ve özel sektör kuruluşları, üniversiteler gibi kurumlarla işbirliği ağları oluşturarak tecrübesini ve vizyonunu bu ülkelerle de paylaşmaktadır.
Şirketimiz son yıllarda yoğun olarak faaliyet gösterdiği komşu ülke Irak’ta 2011 yılında kendi şubesini açmıştır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
burçak Terlas
burçak Terlas
Kasım 18, 2021 8:39 pm

Ey hırsız 1.74’e aldığım kağıdı sana niye 1.68’e satayım?

Celik
Celik
Kasım 3, 2021 4:00 pm

3-4 tl arasi olmasini bekliyorum 2-3 aya tahminenn bence yani olur ytd