OTKAR Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ OTKAR için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


OTKAR Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; OTKAR Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ OTKAR Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1963 yılında Türkiye’nin ilk şehirlerarası otobüsünü üreten Otokar, turizm, personel ve şehir içi toplu taşımacılığına yönelik 7 metreden 18,75 metreye kadar geniş ürün yelpazesi ile faaliyet göstermektedir. Otokar, faaliyet gösterdiği segmentlerde son on bir yıldır Türkiye’nin en çok satılan otobüs markası konumundadır.
Türkiye’nin öncü ve en deneyimli milli savunma sanayii şirketi Otokar, 4×4’ten 8×8’e, paletli zırhlı araçlara kadar farklı tip ve versiyonlarda araçlar ve kule sistemleriyle Türkiye’nin kara sistemleri üreticisi konumundadır. Otokar’ın askeri ürünleri Türkiye dahil 35’ten fazla ülkede aktif olarak kullanılıyor.
Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 21, 2021 12:00 am

OTKAR, European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) tarafından Mersin Büyükşehir Belediyesi için açılan, 100 adet CNG yakıtlı otobüs (70 adet solo, 30 adet körüklü) tedariği ve araçların bakımını içeren ihaleye tarafından teklif verilmiştir. Verilen teklifler, iş deneyimi teknik yeterlilik ve maliyet gibi muhtelif kriterler göz önünde bulundurularak, European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) ve Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından değerlendirilecek olup, konuya ilişkin önemli gelişmeler yatırımcılarla paylaşılacaktır. 

Ahmet
Ahmet
Kasım 2, 2021 9:11 pm

Otokara guvenim tam yukselizlerini bekliyorum inaniyorum bence olur bu is ytd

Sasal
Sasal
Şubat 2, 2021 7:42 pm

Vaktimde naktimde cok kendi adıma ben beklerim