OYLUM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

OYLUM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ OYLUM için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


OYLUM Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; OYLUM Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ OYLUM Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş. Hakkında Bilgi

OYLUM Oylum Sınai Yatırımlar A.Ş. gıda işleme sektöründe faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirket sade ve kremalı bisküviler, gofretler, krakerler, pralinli gofretler ve sakız, reçel, şeker ve helva gibi şekerleme ürünleri üretmekte ve tedarik etmektedir. OYLUM SINAİ YATIRIMLAR ANONİM ŞİRKETİNİN tesisleri Oylum Bisküvi Fabrikası, REHA Şekerleme Fabrikası ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 16.000 metrekarelik tesisi içermektedir. Şirket, ürünlerini dünya genelinde yaklaşık 20 ülkeye ihraç etmektedir. Şirket 2012 itibariyle Anadolu Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi ile stratejik ortaklığa girmiştir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 21, 2021 12:00 am

OYLUM, Borsa İstanbul A.Ş.’nin payların pazarlar arası dağılımına ilişkin 14.12.2021 tarihli duyurusunda Şirket paylarının “Alt Pazar”da işlem görmeye devam edeceği bilgisi edinilmiştir. Son dönemde yatırımcılarından Şirketin Ana Pazar için tüm kriterleri sağlamasına karşın neden pazar değişikliği olmadığı yönünde gelen sorulara istinaden Borsa İstanbul A.Ş. ile teması olmuş ancak işbu duyurudaki kriterlerin hesaplamalarına ilişkin henüz Şirkete ulaşan bir yazı olmamıştır. Tarafa bu konu ile ilgili bilgi ulaştığında gerekli incelemeler neticesinde gerekirse Borsa İstanbul A.Ş.’ye müracaat edilecektir.