PENGD Hisse TradingView Analizleri

İçerikleri büyütmek için başlıklara veya üstlerine dokunun.

Tradingview’dan gelecek fiyat tahminlerini, teknik analizleri, yorumları, fiyat tahminlerini, analizleri, haberleri ve videoları otomatik olarak toplar. İçeriği büyütmek için başlıklara, resimlere veya üzerlerine dokunun. Tradingview’dan tahminler sayfası RSS ile otomatik beslenmekte ve sürekli olarak güncellenmektedir.

  • selamlar arkadaşlar tüm pengd yatırımcısı arkadaşlarıma sabırlar dilerim öncelikle teknik analizi öğrenme aşamasında olduğumu ve kendimi geliştirmek için uğraş içerisinde olduğumu ve burada yorumunu yapmış olduğum analizin kendi yorumumdan ibaret olduğunu ve yatırım tavsiyesi olarak dikkate alınmamasını içtenlikle söylemek isterim. hissede bu hareketlerin bilinçli olarak yapıldığını düşünmekteyim. aralık ayı sonunda dünya çapında omicron varyantı sebebi ile kısıtlamalar getirilmekte her geçen gün omicron varyantı ile ilgili olarak haberler çoğalmakta varyantın ateşi yavaş yavaş harlannmakta bununla birlikte enflasyon korkusu ve artan kuraklık vakaları ile birlikte gıda fiyetlarında herkesinde bildiği gibi gözle görülür şekilde artışlar meydana gelmektedir. bu sıkıntılara ek olarak rusya amerika […]
  • yatırım tavsiyesi içermez tamamen amatör çalışmamdır
  • acemi çizimidir. ytd bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim
  • PENGD hissesi 2.86 seviyelerindeki güçlü destek noktasına tutunarak yönünü yukarı çevirdi. Bir çanak oluşumu da PENGD hissesinde görülüyor. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendime notlardır.
  • RSI Pozitif uyumsuzluk var.tahtacı işini bilir.Yorumları bekliyorum.
  • Selamlar, PENGD 4 saatlik grafikte nacizane fikrimdir: Hissede, "potansiyel" flama (simetrik üçgen) yapısı mevcut. Üçgenin yukarı kırılımıyla beraber hissenin 4.71 seviyesini hedeflemesi beklenir. Üçgenin olası aşağı yönlü kırılımıyla beraber 3.76 stop noktamız olmalı (4 saatlik mum kapanışı beklenebilir). Hisse ile ilgili nacizane görüşüm bu şekilde. Herkese hayırlı, bol kazançlar.
  • burada fibo cok güzel çalışmış ve 0,618 seviyesinden tepki alarak 0,5 i test etmiş 2 kere. bir 0,618 e kadar bir iniş söz konusu olabilir sonra ilk hedefi 0,382 direnci yani 5 tl yi test ediceğini düşünüyorum. 3,66 tl ilk destek 3,38 ikinci ve önemli destek bunlar mutlaka takip edilmeli. yatırım tavsiyesi değildir. kendimi eğitmek için çalışmalardır.
  • daha önce analiz ettiğimiz gibi birileri 2,82 3,31 arası mal topluyordu, şuanda yukarı gitme niyetinde , ama en sağlıklısı dinlene dinlene gitmesi, yanı hafif düşüşlerde panik yapılmaması gerektiğini düşünüyorum ,çünkü neticede bu bir yoldur , her durağa geldiğinde inecek ve yeni binecek yolcular olması lazım ki sağlıklı bir yükseliş olsun, çok bekletti inşallah marketlerdeki ateş pahalısı ürünlerin fiyatı en kısa sürede hiiseye yansır,ve pandemi ile başlayan düzensiz tüketim , kuraklık , gubre fıyatları artan maliyetler,o maliyetlerde elbette ürettiği ürünlere yansıyacaktır, o yansıma ilaki hisseye inşalllah yansır…şunuda göz ardı etmemek lazım bu hissenin sahibi (patron) nasıl isterse hisseye oraya gider ta […]
  • günlük en basit grafiği paylaşıyorum yükselen bir kanal var saatlik grafik açarsanız. bu kanalın üst ve dip noktalarını takip edebilirsiniz-kırılım olursa kanalı kopyalayıp üste yapıştırarak yeni bir kanal çizin. bu arada her kanal sonunda da grafikte bir TOBO oluşumu meydana geliyor adamlar iğne-iplik düşerken işlemişler grafiği. bazı hisselerde 22 ve 50 günlük ortalamaların çakışması güzel işliyor sankiPENGD da bu hisselerde 22 gün 50 günlük ortalamayı kesmiş ve üstüne atmış gözüküyor. altta stop noktamız bundan sonrası RSI uyumsuzluğu ve hacimi takip ederek yükselişler başlar ise stop noktanızıda kademeli yukarı çekebilirsiniz.
  • 3.29 dan onay alıp devam etmesi yüksek ihtimal görünüyor

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

0
0
0
0
0
0