PKART Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ PKART için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


PKART Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; PKART Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ PKART Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri Hakkında Bilgi

Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Plastkart) geleceğin anahtarı olan ‘akıllı kart’ların ülkemizde üretimi için kurulmuş bir şirketidir. Silivri-İstanbul’da 9,000 m² alan üzerine kurduğumuz üretim tesisimiz, ileri teknoloji ürünü makine parkı ve güvenlik sistemleri ile dünyadaki sayılı üretim tesislerinden biridir. Üretim sistemimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun en kalitedeki ürünü en uygun fiyattan ve en verimli şekilde dünya standartlarında üretmeyi amaç edinerek kurulmuştur. Yıllık kart üretim kapasitesi 90 milyon adet, kodlama kapasitesi ise 15 milyon adedin üzerindedir.
 
Hayata güvenliği getiren akıllı kartların üretim prosesi de yüksek güvenlik gerekmektedir. Plastkart sadece sunduğu hizmetleri güvenli kılmıyor, kullandığı malzemenin temininden üretimine, kartlara bilgi yüklenmesinden teslimine kadar zincirin her noktasında dünya standartlarında güvenlik sağlıyor. Çatısından tabanına, tüm girişlerinden merkez noktalarına kadar her noktada, özel tarayıcılar, kameralar, detektörler ile tesis güvenliği çok yüksek seviyede tutulurken, kurşun geçirmez cam ve kapılar, her santimetrekareyi 100% kontrol eden ve 24 saat kaydeden kamera sistemi ile Plastkart iç ve dış tehditlere karşı benzeri dünyada çok az görülebilecek bir tesis güvenliği sağlamaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments