PNSUT Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ PNSUT için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


PNSUT Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; PNSUT Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş hisse yorum analiz videolar Twitter, Youtube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ PNSUT Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Tüketim alışkanlıklarına “sağlıklı süt ve süt ürünleri” anlayışını getiren ilk marka Pınar Süt; “lezzet”, “sağlık” ve “yenilik” kavramlarını içeren “Yaşam Pınarım” sloganıyla tüketicileriyle buluşuyor.

Türkiye’yi ilk kez uzun ömürlü süt ile tanıştıran Pınar Süt, kurulduğundan bu yana Türkiye gıda ve hayvancılık sektörlerine büyük katkı sağlıyor. Şirket son teknolojiye sahip üretim tesislerinde süt, yoğurt, ayran, peynir, meyve suyu, tereyağı, krema, puding, ketçap, mayonez, hardal, bal, sos, reçel, tatlı ve toz ürünlerin üretimini sürdürüyor.
İzmir, Eskişehir ve Şanlıurfa fabrikaları ile Avrupa Birliği standartlarında üretime imza atan Pınar Süt, kaliteli ham madde tedarikine yönelik 123’ü çiftlikle sözleşmeli olarak çalışıyor. Pınar Süt, uzun soluklu, güçlü ilişkiler kurduğu18.000’i aşkın üreticisini de daima destekleyerek, Türkiye’de süt üretiminin artmasına güçlü katkıda bulunuyor.
En inovatif ürünleri sunarak insan hayatına değer katmayı prensip edinen Pınar Süt’ün kalitesi, ham madde tedarikinden başlıyor. Sektöründeki yeni teknolojileri yakından takip eden Pınar Süt, üretim yöntemi, makine ve teçhizat, pazarlama, ürün geliştirme, kalite iyileştirme, ambalaj, bilgi sistemleri, lojistik ve ürün kullanım gibi alanlarda her türlü uygulanabilir teknolojinin transferini gerçekleştiriyor. Pınar Süt, kaliteyi destekleyen teknoloji uygulamalarının yanında, yıllardır sürdürdüğü Operasyonel Maliyet İyileştirme uygulamaları ile önemli maliyet avantajları yakalıyor. Ayrıca hat verimliliğine verdiği önem sayesinde olası verimlilik kayıplarına karşı anlık ve uzun vadeli eylem planları da oluşturuyor.

Güvenilir ve Öncü Marka
1973’ten bu yana Türkiye’de sağlıklı nesillerin yetişmesine öncülük eden Pınar Süt, nesiller boyu “Sağlık”, “Yenilik”  ve “Lezzet” kaynağı olma misyonuyla milyonlarca insan için “Yaşam Pınarı” oldu. Türkiye’de hayvancılığın ve gıda sektörünün gelişmesine önemli katkı sağlayan Şirket, sağlıklı süt ve süt ürünleri kavramını yerleştiren ilk marka olarak öne çıkıyor. Milyonlarca insanın nesiller boyu güvenilir markası haline gelen Pınar Süt, bu güvene layık olmak üzere çalışmaya devam ediyor.
Resmi Sayfa ve Metin Kaynağı Tıklayın

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 19, 2021 1:27 pm

PNSUT, Türkiye’de Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Kurumsal Yönetim İlkeleri’ne uygun olarak derecelendirme yapmak üzere faaliyet izni bulunan, derecelendirme kuruluşu SAHA Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş. (SAHA A.Ş.), Şirketin kurumsal yönetim derecelendirme notunun 9,33 (%93,31) olduğunu teyit etmiştir. 

borsalog
borsalog
Ocak 4, 2021 10:21 am

temettüsü bu gün mü?