POLTK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ POLTK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


POLTK Politeknik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; POLTK Politeknik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ POLTK Politeknik Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Politeknik Metal, alüminyum yüzey işlem kimyasallarını kendi tesislerinde üretip müşterilerin hizmetine sunan, dünyadaki az sayıdaki firmadan biri ve ülkemizdeki ilk ve tek firmadır. Kurulduğu 1985 yılından beri, uluslararası ölçekte sektörün en güvenilir ve saygın firmaları arasında yer almaktadır. Politeknik Metal, alüminyum yüzey işlem sektöründe tecrübesi ve uzmanlığı sayesinde, kaliteden ödün vermeden bir dünya markası haline dönüşmenin haklı gururunu yaşamaktadır.
Politeknik Metal bugün Tuzla’daki 3000 m2’lik alanda kurulu tesislerinde yılda yaklaşık 5000 ton alüminyum yüzey işlem kimyasalı üretip bunun % 40’ını 20’yi aşkın ülkeye ihraç etmektedir.
1985 yılında kuruldu.
Halka Açık Şirket (Borsa İstanbul – Gelişen İşletmeler Piyasası)
Halka Açıklılık Oranı : %20
Merkez Ofis : İstanbul, Türkiye
Politeknik USA, Atlanta : Ödenmiş Sermaye 100.000 USD
32000 ft2 Kapalı alan
Ödenmiş Sermaye : 3.750.000 TL
Politeknik Metal alüminyum yüzey işlem sektöründe faaliyet göstermektedir.
Politeknik Metal sektörde geniş çaplı Ar-Ge çalışmaları yürüten dünyadaki az sayıda firmadan biri ve ülkemizdeki tek firmadır. Politeknik Metal ürün gamındaki kimyasalları kendi üretim tesisinde formüle eder, üretir ve piyasaya sürer.
Politeknik Metal sektörde %75’lik bir Pazar payına sahiptir.
Politeknik Metal 2015 yılında 4500 ton kimyasal üretmiştir.
Politeknik Metal ürettiği kimyasalların %40’ını 20’den fazla ülkeye ihraç eder.
Politeknik Metal; Ortadoğu, Kuzey Afrika, Özbekistan ve Suudi Arabistan pazarlarında aktiftir.
Politeknik Metal yurtdışı faaliyetlerini genişletmektedir. Uluslararası pazarlarda iyi tanınan ürünleri birçok ülkede kullanılır durumdadır.
FİRMANIN ANA FAALİYETLERİ
Alüminyum Yüzey İşlem Kimyasalları
Eloksal Tesisleri Kurulumunda; mühendislik, dizayn ve danışmanlık
Anahtar Teslim Eloksal Tesisi Kurulumu
Ekipman Tedariği

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 31, 2022 5:50 pm

POLTK.. Kayıtlı Sermaye Tavanı Geçerlilik Süresi Uzatımına İlişkin SPK Onayı 
Konuyla ilgili 19.11.2021 tarihli KAP açıklamamızda özetle; 
Şirket Esas Sözleşmesi’nin “SERMAYE VE PAYLAR” başlıklı 6’ıncı maddesinde belirtilen 20.000.000 TL tutarındaki kayıtlı sermaye tavanına ilişkin 5 yıllık geçerlilik süresi 2017 yılı sonunda dolduğundan, kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin uzatılmasına karar verildiği, Esas Sözleşme değişiklik tasarısına uygun görüş almak için 19.11.2021 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’na (“Kurul”) başvuru yapıldığı açıklanmıştı. 
Kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik süresine ilişkin Esas Sözleşme değişikliği başvurusu ve kayıtlı sermaye tavanının geçerlilik süresinin 2022-2026 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılmasının Kurul tarafından uygun görüldüğü, Kurul’un 27.01.2022 tarih ve E-29833736-110.03.03-16479 sayılı yazısı ile Şirketimize bildirilmiştir. Esas Sözleşme değişikliğine Ticaret Bakanlığından izin alınacak ve yapılacak ilk Genel Kurul toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulacaktır. 

Salih
Salih
Kasım 3, 2021 10:01 pm

Kazanmaya devam yukseke dur aslanim benim ytd