irobot

User banner image
User avatar
  • irobot

Yorumlar

... irobot

Tabi var blokaj aracı kurumunuzun sizin inisiyatifiniz dışında payları alıp satmasına mani olur. Hissenin vadeli işleme açık yada kapalı olması bu durumu değiştirmez.

... irobot

Minigame çıktıktan sonra verdim ATLAS’ları…

... irobot

Uygulamamızda yeni listelenen Coinler 20.12.2021
GALA GALA
LRC Loopring
IOTX Iotex
QNT Quant
SUPER SuperFarm
REQ Request
MDT Measurable Data
ENS Ethereum Name Service
BICO Biconomy
OMG Omg Network
UMA Uma
BAT Basic Attention Token
YFI Yearn Finance
SKL Skale Network
STORJ Storj

... irobot

Hisseleri ne zaman aldınız, bazen aynı gün MKK kaydı gerçekleşmeyebiliyor. Birde uzun süre önce aldıysanız. Gözükmeyen adet için aktif emriniz olabilir. Aktif bir emir varsa bu lotlarla ilgili yine işlem yapamazsınız. Sorun tüm bunlardan kaynaklı değilse aracı kurumu arayıp nerede benim lotlarım MKK’da gözükmüyor diyebilirsiniz.

... irobot

BIMAS, 6 Aralık 2021 tarihli Yönetim Kurulu kararıyla başlatılan pay geri alım programı kapsamında 14.12.2021 tarihinde 92.000 adet pay  geri alınmış ve Şirketin sahip olduğu BIMAS payları 6.117.992 adete ulaşmıştır. (Şirket sermayesine oranı %1,0076) 

... irobot

AKSA,Emniyet Ticaret ve Sanayi A.Ş., 14/12/2021 – 14/12/2021 tarihinde AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 36,80  – 37,80 TL fiyat aralığından 135.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafça/ortaklıkça gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte AKSA AKRİLİK KİMYA SANAYİİ A.Ş. sermayesindeki payları/oy hakları 14/12/2021 tarihi itibariyle  %20,183414 sınırına ulaşmıştır. 

... irobot

QUAGR, T.C. Ticaret Bakanlığı, İthalat Genel Müdürlüğü’nün bildirimine göre, Avrupa Birliği Ticaret Komisyonu, 3 Aralık 2021 tarihinde  Avrupa Seramik Üreticileri Birliği’nin şikâyeti üzerine, Türkiye’nin yanı sıra Hindistan’da “Seramik karo” ve benzeri kategorisi ithalatına karşı,  bu alanda faaliyet gösteren şirketler bakımından anti-damping soruşturması başlattığını duyurmuştur. Avrupa komisyonu tarafından konuyla  ilgili bildirim şirkete de ulaşmış ve şirketten de bilgi talebinde bulunulmuştur. Avrupa Birliği kuralları çerçevesinde komisyonun karar vermesi  için belli bir süreye ihtiyaç bulunmaktadır. İnceleme kapsamında, gerekli çalışmalara başlanılmış olup, gelişmeler oldukça kamuya tam ve  zamanında açıklama yapılacağı Şirket tarafından bildirilmiş olup Söz konusu soruşturmanın şirketin ihracatını, satışlarını ve yatırımlarını  etkilemesi beklenmemekte birlikte şirketin tam kapasite ile çalışmalarına devam ettiği ayrıca belirtilmiştir.

... irobot

YGYO, Şirketin %50 oranında iştirak etmiş olduğu Yeşil Yüksekdağ Yapı Adi Ortaklığı İşletmesi piyasa şartlarının elverişsiz hale gelmiş  olması nedeniyle faaliyete geçememiştir.Bu nedenle taraflar mutabık kalarak Adi ortaklığı sonlandırmışlardır. 

... irobot

RALYH, Şirketin Bağlı Ortaklıklarından HERA TEKNİK YAPI A.Ş., T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı  tarafından 14.12.2021 tarihinde düzenlenen ” Malatya İli Yeşilyurt İlçesi Yakınca Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 541 Adet Konut ve 22  Adet Dükkan İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ” ihalesine katılmıştır.298.440.440,00 TL teklif sunarak katılımcılar arasında 2.  en düşük teklifi vermiştir.Teklif değerlendirme aşamasındadır. 

... irobot

KONTR, 26.11.2021 Tarihli açıklamasında 

“Kontrolmatik-Siterm iş ortaklığı olarak girdiği, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2021/589594 İKN’lu “50 T/H  Yüksek Basınçlı Su Borulu Buhar Kazanı ” ihalesinde, iş ortaklığı vergiler hariç 54.989.650,00 TL bedelle en iyi teklifi vererek 1. Sırada yer  almıştır. 

İhale sonucunun kesinleşmesi için, İhale Kanunu hükümleri çerçevesinde, düzenleyen kurumdan ihale komisyon kararı beklenecek olup  süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır” şeklinde duyuru yapılmıştı. 

İhale komisyonunun kararı üzerine,söz konusu ihalenin, tekliflerin yaklaşık maliyetin üzerinde olması sebebiyle iptal edildiği tarafa  bildirilmiştir.