PRZMA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ PRZMA için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


PRZMA Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; PRZMA Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ PRZMA Prizma Pres Matbaacilik Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Yılların tecrübesine sahip PRİZMA, 1978 yılında sektöre girdi. Geçen yaklaşık 30 yılda; gerek faaliyet alanı, gerekse faaliyet çeşitliliği konularında daima yükselen bir grafik çizdi. Kendisini geliştirerek çağ yakalamayı kendine misyon edindi. Oluşturduğu markalar ve ürettiği ürünlerle sektörümüzdeki yenilikçi ve öncü pozisyonunu korudu. Sektörel sıkıntıların ve ekonomik darboğazların yaşandığı günlerde dahi, büyüyen ve atılımlarına devam eden PRİZMA, istihdam konusunda da sektöre öncülük etti.

Konusunda uzman matbaa ustaları ile çalışmayı kendisine ilke edinen PRİZMA tüm eğitim camiasına yenilikçi ve araştırmacı yayınlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Kaliteli bir baskı elde etmek için yüksek çözünürlü fotoğraflar, profesyonel grafik çalıþması ve ustaca yapılmış bir sayfa düzeni yetmez. Baskıda renk çok önemlidir. Hakiki doğal renkleri elde etmek yüksek bir teknoloji gerektirir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Vehbi
Vehbi
Kasım 3, 2021 4:03 pm

1.50 dan almistim 3.70 e gelecegini tahmin etmistim dahs yukselecek bence 6-7 arasi olmasini bekliyorum ytd..