RALYH Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ RALYH için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


RALYH Ral Yatırım Holding A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; RALYH Ral Yatırım Holding A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ RALYH Ral Yatırım Holding A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Bisaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1976 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Tekstil sektöründe uzun yıllar faaliyetlerini sürdürmüştür. Son dönemlerde Tekstil sektöründeki rekabet şartlarında yaşanan olumsuzluklar ile faaliyet zararlarının oluşmasına ve bunun sonucunda da 26 Şubat 2016 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel kurul toplantısında üretim faaliyetlerini de sonlandırmış bulunmaktadır. Bu tarihe kadar şirketin faaliyet konusunu “Tekstil Boya ve Terbiye Üretim ve Ticareti ile Ticari Mal Alım ve Satışı iken” 18.05.2017 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısında faaliyet konusunun “Çeşitli Şirketlerin Kurulmasını Temin Etmek veya Sermayelerine Katılmak ve Kurduğu Sermayesine İştirak Ettiği veya Sair Herhangi bir Şekilde Yönetimine Katıldığı Şirketlerin Çalışma Alanlarındaki Başarılarını Artırmak, Daha Karlı ve Verimli ve Günün Şartlarına Uygun Şekilde Yönetilmelerini ve İdarelerini Sağlamak, Ortak Hizmet Alanları Düzenleyerek Bu Hizmetlerin Mali Külfetlerini Hafifletmek” amaç ve konu başlıklı maddesi olarak değiştirilerek Holdingleşme yolunda ilk adımlarını atmıştır. Şirket Merkezi İstanbul’dan Ankara’ya taşınmıştır. 15.03.2018 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul ile şirketin unvanı Ral Yatırım Holding A.Ş. olarak değişmiştir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:47 am

RALYH, Şirketin Bağlı Ortaklarından Ral Yapı Mühendislik A.Ş. ile Özova Grup arasında Hatay İskenderun’da 1845 Ada 12 Parsel de bulunan 3422 m2 arsa üzerine yapılacak olan ticaret ve ofis alanlarından oluşacak NEW TOWER Projesi için hasılat paylaşımı esasına göre 24.11.2021 tarihinde sözleşme imzalanmıştır.Bağımsız Bölüm Satışlarından Öngörülen Hasılat Bedeli : 250.000.000 TL 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:36 pm

RALYH, Şirketin Bağlı Ortaklıklarından HERA TEKNİK YAPI A.Ş., T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 23.11.2021 tarihinde düzenlenen ” Şanlıurfa Merkez Eski Sanayi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 2. Etap 1. Bölüm 246 Adet Konut, 223 Adet Dükkan ve 56 Adet Ofis İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ” ihalesine katılmıştır. 
224.990.000,00 TL teklif sunarak katılımcılar arasında 1. en düşük teklifi vermiştir. 
Teklif değerlendirme aşamasındadır.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 22, 2021 2:16 pm

RALYH, Borsa İstanbul’un 19.11.2021 tarih ve E-18454353-100.06-4748 Sayılı yazısına istinaden; 
Şirketin payları üzerinde gerçekleşen olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak, Sermaye Piyasası Kurulu’nun Özel Durumlar Tebliği’ne göre, Şirketin payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketi ile ilgili olarak kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

Melik han
Melik han
Kasım 2, 2021 9:23 pm

Yatirima devam 10 tl olana kadar satmam ki olacak bence inaniyorum ytd