❗ RTALB için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


RTALB RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. San. Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; RTALB RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. San. Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ RTALB RTA Lab Biyolojik Ürünler İlaç ve Mak. San. Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

RTA Laboratuvarları 1996 yılında Merial kanatlı aşılarının dağıtımı ile İstanbul/Kadıköy’de sektöre giriş yaptı. 2001 yılında TÜBİTAK projelerinden birini destekleyerek Ar‐Ge yatırımlarına başladı. 2002 yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki binasına taşındı. Aynı yıl bu binada moleküler biyoloji‐genetik, immünoloji‐seroloji temelli çalışmalar yapmaya uygun, ar-ge laboratuvarını kurdu. 2004 yılında medikal ve endüstriyel biyoteknoloji ürünlerinin ar-ge ve üretimine yönelik laboratuvarları ve temiz alanları kurdu. RTA markalı ilk ürünler bu yıl piyasa sunuldu. 2013 yılında ihracat faaliyetlerine başladı. RTA Laboratuvarları, 2014 yılında hisselerinin %34’ünü bir biyoteknoloji firması kimliği ile halka arz etti.
RTA kendi konuları ile ilgili bilim camiası, endüstriyel firmalar, klinikler, üniversiteler ve araştırma kuruluşları ile yakın ilişkiler içinde bulunmaktadır. 2017’de T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge Merkezi belgesi verilen RTA Laboratuvarları 2018 yılında Güler Yatırım A.Ş. tarafından satın alınmıştır. RTA Laboratuvarları Güler Yatırım A.Ş. bünyesi altında ARGE ve Üretim faaliyetlerini devam ettirmektedir.
2019 yılında A1 Yaşam Bilimleri A.Ş. firması iştiraki ile hem diagnostik hem de yaşam bilimleri alanındaki pazarlama faaliyetlerine hız ve güç kazandırdı.
Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 22, 2021 2:17 pm

RTALB, Payları Ana Pazar’da işlem gören RTA Laboratuvarları Biyolojik Ürünler İlaç ve Makine Sanayi TicaretA.Ş.(Şirket)’nin Kotasyon Yönergesinin(Yönerge) “Ortaklığın kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmediğinin tespit edilmesi” şeklindeki 23/1-a maddesi kapsamında uyarılmasına ve uyarının aynı Yönergenin “Kotta Kalma Şartları” başlıklı 32’nci maddesinin 1’inci fıkrasının (a) bendinde yer alan, bir takvim yılı içinde kamuyu aydınlatma yükümlülüklerinin yerine getirilmemesi nedeniyle üç defa uyarılması halinde kotta kalma koşulunun kaybedileceğine yönelik hüküm kapsamında birinci uyarı olarak değerlendirilmesine karar verilmiştir. 

bogarlaradamisabri
bogarlaradamisabri
Haziran 21, 2021 7:29 pm

bir şirket düşün çevik kuvvet gelmeden genel kurul yapamasın işte öyle bir şirket

ancoez
ancoez
Mart 7, 2021 10:53 pm

daha dün gibi aklımda 60 lira olduğun günler…bakırın tuncuna, hissenin …… kaldık.