SAFKR Hisse Yorum Analiz ve Videolar


SAFKR Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; SAFKR Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri İhracat İthalat Sanayi ve Tic. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ SAFKR Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tesisleri Hakkında Özet Bilgi

Seyahat ettiğimiz otobüsün kliması, her gün bindiğimiz tren kliması, metro kliması, çocuklarımızın sütünü taşıyan araç soğutucuları ile özdeş olan Safkar markası, çeyrek asırdır sizlerin hizmetindedir.  Kurulduğu 1980’li yıllardan veri devamlı gelişerek büyüyen Safkar, bugün otobüs, midibüs, minibüs klimaları, frigorifik soğutucular, metro, tramvay, hafif raylı ve tren klimaları, savunma sanayi ürünleri ve vermekte olduğu dünya çapında mühendislik hizmetleri ile, bu boyutta hizmet sunan dünyanın sayılı firmaları arasındadır.

Teknolojiye verdiği önem sebebi ile kurulduğu günden itibaren tasarım ve test imkanlarına yatırım yapan Safkar.  Türkiye ve Avrupa’nın en büyük ve yetkin klimatik test kabinlerinden birine ev sahipliği yapmaktadır.
Kalite konusunda ödün vermez anlayışını yetkili kurumlarca da onaylatan Safkar, otomotiv ürünleri için ISO-TS 16949 belgesine sahiptir.

Ayrıca, raylı sistemler için üretim yapan firmaların yetkinliklerini belgeleyen IRIS (International Railway Industry Standards) belgesine Türkiye’de sahip ilk üç firmadan biri olan Safkar, klima konusunda ise tek firmadır.  Çevreye ve İşçi Sağlığı ve İş Güvenliğine verdiği değer ve önemi belgelemek amacı ile Safkar ISO14001 ve OHSAS 18001 belgelerini de almıştır.

Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 21, 2021 12:03 am

SAFKR, Şirket, raylı sistem klimaları temini için 1.734.500-Euro’luk sözleşme imzalamak üzere davet almıştır. Sözleşme 10 gün içinde imzalanacaktır. 
İmzalandığında bilgilendirme yapılacaktır. 

Anonim
Anonim
Haziran 20, 2021 1:07 pm

Allah belasını versin

PiyasaOyuncusu
PiyasaOyuncusu
Ocak 6, 2021 12:37 pm

kerizler silkelendimi yoksa silkelenmeyenler mi kerizdi görecez

borsalog
borsalog
Ocak 3, 2021 10:59 pm

kasımda aşı haberi gelince sabahına piyasadan emirle yapmıştım bi uyanık ben değilmişim mal vermemişti.umarım düşüş trendi son bulur.