SANKO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ SANKO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


SANKO Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; SANKO Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ SANKO Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. Hakkında Bilgi

Sanko Grubu bünyesindeki şirketlerin ve fabrikaların tekstil ürünlerini iç ve dış piyasalara pazarlamak için 1992 yılında kurulan Sanko Pazarlama kısa bir zamanda sektörde lider konuma gelmiştir.  

Sanko Grubunun kapasitesini iç ve dış piyasalarda kurumsal pazarlamayla daha da güçlendirilen Sanko Pazarlama 2000 yılında halka açıldı.

Türkiye’ de şimdiye kadar oluşturulan en geniş konsorsiyum tarafından %25′ i halka arz edilen Sanko Pazarlama yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Pamuk ipliğiörmedokuma ve boyalı kumaş alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sanko Pazarlama ürün gamını sürekli olarak yenilemekte ve müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır.

Sanko Pazarlama grup bünyesindeki tekstil işletmelerinin ARGE çalışmalarına da müşterilerinin talepleri doğrultusunda yön vermektedir.

Ortakları ve müşterileri ile olduğu gibi çalışanlarıyla da dürüstlüğe ve güvene dayalı bir ortam oluşturan şirket, en kaliteli ürünleri ve hizmetleri sunmak için bilgi ve teknolojisini sürekli geliştiriyor.

Güçlü mali yapısı ve profesyonel yönetimi ile sektördeki diğer şirketler arasından sıyrılan Sanko Pazarlama yurt dışındaki tedarikçilerin de tercihi olmaktadır.

İç ve dış piyasalarda sürekli olarak yeni pazar arayışlarında bulunan Sanko Pazarlama, çalışanlarının oluşturduğu sinerji sayesinde verimliliğini sürekli arttırmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments