SEKFK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ SEKFK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


SEKFK Şeker Finansal Kiralama A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; SEKFK Şeker Finansal Kiralama A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ SEKFK Şeker Finansal Kiralama A.Ş. Hakkında Bilgi

1997 yılında 250.000 TL sermaye ile kurulan Şeker Finansal Kiralama A.Ş. bugün 50.000.000 TL kayıtlı sermayesi ve 50.000.000 TL çıkartılmış sermayesi ile bir Şekerbank iştirakidir. 
 
Şeker Leasing İstanbul Merkez , Ankara  Bölge Müdürlüğü ve Şekerbank’ın yaygın şube ağı ile birlikte, müşterilerinin güven duyduğu bir iş ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Şeker Leasing, ekipman finansmanı ve kiralaması konusunda uzman kadrosu ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak sizlere değer katmayı amaçlamakta ve aynı zamanda tüm süreçlerde danışmanlık sunmaktadır.
Özellikle KOBİ segmentindeki müşterilerimizin ekipman ve makine ihtiyaçlarını hızlı ve esnek çözümlerimiz ile finanse etmekteyiz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 21, 2021 12:04 am

SEKFK, Şirketin 1 adet hissesini alarak Şirketin ortağı olan Egeli & Co Yatırım Holding A.Ş., 2017 Yılı Olağan Genel Kurulu’nun ve bu toplantıda alınan kararların iptali ile İstanbul 14. Asliye Ticaret Mahkemesi’nin 2020/358 E. sayılı dosyasıyla ilgili açılan davanın 16.12.2021 tarihli duruşmasında;Bilirkişilerin raporu ibrazı için ihtarına,Bilirkişi raporu ibraz edildiğinde raporun taraflara tebliğine, rapora karşı varsa itirazların tebliğden itibaren iki haftalık kesin süre içerisinde yazılı olarak bildirilmesi için şerh yazılmasına,Davacı vekilinin mazeretinin kabulüne, duruşma gün ve saatinin tarafına tebliğine,Bu nedenlerle duruşmanın 21/04/2022 günü, saat 14:31’e bırakılmasına oybirliğiyle karar verildi.