SEKUR Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ SEKUR için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


SEKUR Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; SEKUR Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ SEKUR Sekuro Plastik Ambalaj Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1997 yılında Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (GEPOSB) fabrikasında plastik ambalaj sektöründe faaliyetine başlayan firmamız; üretim, satış ve hizmet kalitesinde tutarlılık sağlamak sorumluluğu ile faaliyetini sürdürmektedir. 2000 senesinde ürün çeşitliliğini arttıran firma, farklı pazarlara da girmiştir. 2003 senesinde teknoloji yatırımıyla kapasite artışı da sağlanmıştır. 2006 yılında makine parkı yenilenmiş, ürün çeşitliliği ve kapasite artışı ivme kazanmıştır.
 
2010 yılında gıda ambalajına uygun nitelikli mamul üretim tesisi yatırımı yapılmıştır. 2010 yılında iştirak firma Polifilm Ambalaj San. A.Ş. kurulmuştur. Nitelikli PE film mamullerin satış ve pazarlama organizasyonu firmanın iştiraki olarak kurulan bu firma tarafından yürütülmektedir.
 
2011 yılında AR-GE departmanı kurulmuş, laboratuvar yatırımı yapılmıştır. Sekuro Plastik Ambalaj San. A.Ş. 2011 yılında faaliyetlerini SGS tarafından sertifikalandırılan ISO 9001 ve ISO 22000 güvence sistemi ile yönetmeye başlamıştır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:06 pm

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında SEKUR.E ve VANGD.E payları 17/12/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 14/01/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:04 pm

SEKUR, 16.12.2021 Tarih İtibari ile 17,80 – 19,20 Fiyat aralığında Murat Hakan Çil tarafından 1.150.001 Lot satış , işlem sırasında Sehven 1 Lot fazla satış yapıldığından düzeltme amaçlı 1 Lot alımı yapılmıştır.