SEYKM Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ SEYKM için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


SEYKM Seyitler Kimya Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; SEYKM Seyitler Kimya Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ SEYKM Seyitler Kimya Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Seyitler Kimya San. A.S Türkiye’de Tıbbi Plaster, yara örtüsü, ilk yardım bantları ve kapsikumlu yakı üreten sektöründe lider bir kuruluştur.
1991 Yılında kurulan firmanın odak noktası, sağlık hizmeti sunanlara ve hastalara yüksek kaliteli çözümler sunan ve CE, ISO 9001, ISO 13485 ve GMP standartlarına uygun tıbbi plaster ürünleri geliştirmektir.
Günümüzde Seyitler Kimya, Manisa- Turgutlu’daki 17.257 m2 lik tesisinde üretim yapan ve Borsa’da işlem gören bir şirket olup, tüm Türkiye’de satış temsilcileri ve Dünya çapında ihracat servisi bulunmaktadır.
Ana müşterilerimiz resmi ve özel hastaneler, medikal toptancıları ve eczanelerdir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments