SKTAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ SKTAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


SKTAS Söktaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; SKTAS Söktaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ SKTAS Söktaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

SKTAS Söktaş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. pamuk ipliği, iplik boyalı veya parça boyalı gömleklik ve spor giyim kumaşlarının üretimi ile uğraşan Türkiye merkezli bir tekstil şirketidir. Şirket, diğerlerinin yanında %100 organik pamuk, keten ve likradan yapılmış kumaşlar üretmektedir. Ürün portföyü spor tasarımlar için Varsity; çift kat bükümlü ve kompakt ipliklerden yapılan ve klasik tasarımlar için kullanılabilen Classic; günlük kıyafetler için Casual; kadınlar için bir tekstil ürünü grubu olan Grace Ladieswear; beyaz kumaş koleksiyonu olan Blanc Des Blancs ve siyah kumaş koleksiyonu olan Black is Black gibi tekstil koleksiyonlarını içermektedir. Şirket, ana koleksiyonuna ilaveten Fast Forward Regency ve 200/2 gibi hizmet programları da sunmaktadır. Temmuz 2014’te Şirket, Moova Gıda Sanayi ve Ticaret AŞ’deki %99,9’luk payını TAT GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİNE satmıştır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 3:59 pm

SKTAS, Şirketin %84 oranında bağlı ortaklığı olan ve AB standartlarında üretim yapan Türkiye’nin en büyük çiğ süt üretim tesislerinden birisi Efeler Çiftliği Tarım ve Hayvancılık A.Ş., mevcut çiğ süt üretimi ve pastörize süt üretiminin yanı sıra kaşar peyniri üretimine başlayarak, 600 gramlık ambalajlardaki yeni ürünü olan kaşar peynirini Migros Ticaret A.Ş., Macrocenter mağazalarında ve seçkin şarküterilerde satmak üzere yeni bir anlaşma imzalamıştır. 
Efeler Çiftliği 30 Eylül 2021 itibarıyla toplam 6.792 adet büyükbaş süt hayvanı mevcuduyla 766.000 m² alan üzerine kurulmuş tesislerinde büyükbaş süt hayvancılığı iş kolunda faaliyet göstermekte olup, 2021 yılının ilk 9 ayında 19.007 ton çiğ süt satışı gerçekleştirmiştir.