SONME Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ SONME için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


SONME Sönmez Filament Sentetik İplik ve Elyaf Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; SONME Sönmez Filament Sentetik İplik ve Elyaf Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ SONME Sönmez Filament Sentetik İplik ve Elyaf Sanayi A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Sönmez Filament Sentetik İplik ve Elyaf Sanayi A.Ş. Sönmez Holding’e bağlı ilk kuruluştur. 1972 yılında 15 ortak ile yüksek teknolojide polimer’den başlayarak her türlü Polyester İplik ve Elyaf üretmek gayesi ile kurulmuştur. Gerek iç ve gerekse dış piyasalardaki olumsuz gelişmeler, firmamızın 01 Ağustos 2008 tarihinden itibaren üretimine ara vermesini zorunlu kılmış, olumsuz koşullarda bir iyileşmenin görülmemesi ve sektörün geleceğine yönelik olumlu beklentilerin de oluşmaması 06 Kasım 2008 tarihi itibariyle üretime verilmiş olan ara sürekli hale getirilmiş ve bu tarih itibariyle bütün üretim faaliyetleri tamamen ve sürekli olarak sona erdirilmiştir.
Tekstil sektörü dışında daha farklı alanlarda ve daha karlı olabilecek şekilde faaliyetlerde bulunma düşüncemiz gereği 2011 yılında Sönmez Çimento Yapı ve Madencilik A.Ş.’ne %15 oranında iştirak edilmiştir.
Üretim faaliyetlerinin durdurulması sonucu kapalı alanların kira yolu ile değerlendirilmesine devam edilmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ufukcan
Ufukcan
Kasım 3, 2021 10:16 pm

Az yukselmesi sevindirdi bu yolda devamytx