TEKTU Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ TEKTU için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


TEKTU Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarakdaha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TEKTU Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TEKTU Tek-Art İnşaat Ticaret Turizm Sanayi ve Yatırımlar A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1982 yılında, inşaat grubu şirketleri, endüstri, ticaret, medya, bankacılık, turizm ve elektronik sanayi alanlarında, birçok güçlü kuruluş ve sektörün oluşumuna temel teşkil edecek şekilde kurulmuş olan TEK-ART HOLDİNG A.Ş., Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Sayın Mehmet Ali Yılmaz’ın katkılarıyla 1973’ ten günümüze, pek çok ulusal ve uluslararası projeye imza attık.
TEK-ART olarak, özellikle İnşaat sektöründe pek çok projeyi başarıyla tamamlamakla beraber, medya ve iletişimde, Zigana TV, Zigana Radyo ve Karadeniz Gazetesi ile Karadeniz bölgemizde sektörün en güçlü oyuncusu olarak yer aldık. Aynı zamanda yine görsel ve işitsel medya yayıncılığında, ulusal yayın yapan TV EM kanalı olarak da hizmet vermekteyiz. Ülkemizde turizm sektörünün gözbebeği Antalya Beldibi’ n de, 5 yıldızlı bir otelden beklenenlerin çok ötesinde bir anlayışıyla Zigana tatil köyünü hizmete soktuk. Bankacılık ve elektronik sanayide de yapılan yatırımlar ile birlikte ülkemizin çağ atlamasına katkıda bulunduk.
Özellikle son otuz yılda ulaşılan ve yine ülkemize onur payesi veren bu başarılı çizgi, ilk on yıldan itibaren kurucumuz ve Yönetim Kurulu Onursal Başkanı’mız Sn. Mehmet Ali YILMAZ’ ın cesareti, çalışanlarına yüklediği motivasyon ve dinamizm ile gerçekleştirilmiştir.
21. yüzyılda TEK-ART HOLDİNG A.Ş. olarak, yepyeni bir hayalle yeni ufuklara doğru yola çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu Hayalin içerisinde eşsiz bir mavi, uçsuz bucaksız bir yeşil ve Ege’nin büyüleyici kokusu var. Tüm bunlara vizyonumuzla eşlik ederek, Çeşme’de lüksün ve doğallığın harmanlandığı yepyeni bir dünya inşa ettik.
Sizlere bu eşsiz dünyayı, Yeni Resort Zigana Alaçatı’yı; incelemeniz için hazırlanan ayrıntılı katalogda sunmaktan büyük bir keyif duyacağımızı belirtir, özellikle siz değerli dostlarımıza verdiğiniz destekler için şimdiden teşekkürü bir borç biliriz. Amacımız, dünyanın her köşesinde, geçmişte ve günümüzde hizmet ürettiğimiz tüm alanlarda olduğu gibi, bu yepyeni projemizde de Türk müteşebbisinin gururu olmaktır. Bu gücü sizlerden aldığımızı biliyor, ve yine, yeniden geleceğin yapılanmasında bu büyük proje çerçevesinde birlikte olmayı diliyoruz…
Resmi Sayfa ve Metin Kaynağı Tıklayın

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
borsalog
borsalog
Ocak 4, 2021 10:39 am

hala gri bölgede yeşil alana çıkması lazım

tektu.JPG