TGSAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ TGSAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


TGSAS TGS Dış Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TGSAS TGS Dış Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TGSAS TGS Dış Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

tgs bina 33 big
TGS DIŞ TİCARET A.Ş.; 1999 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini Sektörel Dış Ticaret Şirketi unvanıyla gerçekleştirmiştir. Şirketimiz 2004 yılında “Dış Ticaret Sermaye Şirketi” unvanını alarak ; ülkemizde yerleşik ihracatçı firmaları ile yurtdışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık hizmeti vermektedir.

TGS DIŞ TİCARET AŞ. 2015 yılında 1.005 milyon USD ve 2016 yılında 1.014 milyon USD ihracat hacmi ile Türkiye sıralamasında 10. Sırada yer almış olup; aynı yıllarda Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe 1’inciliğini de muhafaza etmiştir. Ekonomideki belirsizliklere rağmen 2017 yılını, 1 milyar USD yakın gerçekleştirmiş olduğumuz ihracat rakamı ile kapatmış bulunuyoruz. 2018 yılında; TGS DIŞ TİCARET A.Ş.  2.600 milyon USD ihracat rakamı ile kapatarak, Türkiye İhracatçılar Meclisi( TİM) Türkiye ihracat sıralamasında 5. sırada yer almıştır. Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe de 1.ciliğini her yıl olduğu gibi 2018 yılında da korumuştur. 

2019 yılını 2.232 milyon USD ihracat rakamı ile kapatan TGS DIŞ TİCARET AŞ.;Türkiye İhracatçılar Meclisi ( TİM) Türkiye ihracat sıralamasında 6. Sırada; Hazır Giyim ve Konfeksiyon Sektörü, Deri ve Deri Mamulleri Sektör 1.si’dir. 2020 yılında da geçmiş yıllarda olduğu gibi ülkemizin;  Dünya Ekonomisinde bulunduğu yerin sıralamasını değiştirmek mücadelesi içinde olacağız.

TGS, şu anda ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlayan 300 ün üzerinde ihracatçıya hizmet vermektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 29, 2021 12:57 pm

TGSAS, 08/11/2021 tarihinde kamuya açıklanmış olan “01.01.2021 – 30/09/2021 Hesap Dönemine Ait Finansal  Tablolara” ilişkin olarak kontrol gücü olmayan paylar tutarı sehven önceki dönem ile aynı kalmıştır. Yapılan  değişiklik dönem net karını etkilememekle birlikte yalnızca özkaynak içerisindeki sınıflamayı değiştirmiştir.