TMPOL Hisse Yorum Analiz ve Videolar

TMPOL Hisse Yorum Analiz ve Videolar


TMPOL Hisse Yorum Analiz ve Videolar; hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TMPOL Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TMPOL Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

Termoplastik levha üretim endüstrisinin öncülerinden olan Temapol, ürettiği yüksek kalitedeki ekstrüde levhalar ile kısa sürede ülkemizde ve dünya çapında aranan bir çözüm ortağı olmuştur. Türkiye’de bulunan 25.000 m2’ lik üretim tesisimiz modern ve en yeni teknolojiye sahip makineler ile donatılmıştır. Bu makineler sayesinde fabrikamızın üretim kapasitesi yıllık 9.000 ton ’dur.
Mobilya, sıhhi tesisat, inşaat, otomotiv, beyaz eşya, reklam, ve medikal sektörleri dahil olmak üzere birçok sektörün başarılı çözüm ortağı ve yarı mamul tedarikçisiyiz. Kısa bir süre içerisinde toplam kalite anlayışı ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile tüm dünyada iş ortakları kazanmayı başardık. Şu anda ürünlerimiz 30’dan fazla ülkede kullanılmakta ve beğenilmektedir.
Kalınlıkları 0,3 mm ile 8,0 mm arasında değişmekte olan PMMA, ABS, ABS / PMMA, HIPS, GPPS, PE ve PP levhalarımız iş ortaklarımız tarafından özellikle tercih edilmektedir. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre muhtelif en, boy ve kalınlıklarda üretim yapılmaktadır.
Termoplastik levha endüstrisinin kabul ettiği en kaliteli hammadde kullanımı ve kalifiye elemanlarımızın sayesinde, kaliteli ürün, kısa üretim süreleri ve rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimize sürdürülebilir hizmet sunmaktayız. Toplam kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz sayesinde ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahip olmaya hak kazandık.
Kalite ve kalitenin devamlılığı bizim için olduğu gibi iş ortaklarımız için de yüksek önem taşımaktadır. Söz konusu anlayış ile ürünlerimizin mekanik testlerini son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarımızda periyodik olarak yaparak, kalitenin sürekliliğini korumaktayız.
Müşteri memnuniyeti çalışma ilkelerimizin arasında çok özel bir yere sahiptir. Bu neden ile müşterilerimizin çeşit, renk ve ebat konusunda bütün isteklerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Geniş renk yelpazemize ek olarak, talep edilen bütün renkleri üretiyoruz.

İleriye dönük yatırımlarımızı, sürekli değişen müşteri talepleri doğrultusunda, verimliliği artırarak planlamaya ve yapmaya devam etmekteyiz.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:00 pm

TMPOL, 13.12.2021 tarihinde yapmış olduğu açıklamaya istinaden, finansal duran varlık alım işlemi tamamlanmış ve Kayseri Ticaret Sicil Müdürlüğünce de tescil edilmiştir. Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş, Tekno inovasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nde % 50 pay sahibi olmuştur.