TRILC Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

TRILC Hisse Yorum Analiz ve Videolar


TRILC Turk Ilac ve Serum Sanayi AS hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TRILC Turk Ilac ve Serum Sanayi AS hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TRILC Turk Ilac ve Serum Sanayi AS Hakkında Bilgi

TURK İlaç ve Serum Sanayi A.Ş., BATTAL Holding bünyesinde 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Ana faaliyet konusu beşeri ilaç ve aşı üretimi olan firmamız, dinamik ve profesyonel kadrosuyla Türkiye’nin özel teşebbüs olarak ilk ve tek aşı üretim tesisini kurmuştur.
2017 yılında seri üretimine başlanan TETADİF Td aşısıyla ülkemizin difteri tetanos aşısında dışa bağımlılığı sona erdirilmiş olup, üretimin %70’lik kısmı için ihracat hedeflemektedir.
TURK İlaç ve Serum Sanayi A.Ş.’nin ANKARA Akyurt bölgesinde bugün itibariyle sahip olduğu toplam 56.000 metrekare alandaki üretim tesisleri en ileri teknolojilerle donatılmış ve tüm üretim ekipmanları uluslararası normlara uygun şekilde dizayn edilmiştir. Tüm üretimler Güncel İyi Üretim (GMP) ve İyi Laboratuvar Uygulama (GLP) esaslarına uygun olarak yürütülmektedir.
TURK İlaç ve Serum Sanayi A.Ş. etik ve bilimsel değerler çerçevesinde Türk ilaç sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Ocak 5, 2022 1:31 pm

Turk İlaç’tan konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada, “Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü 5 Nolu Satınalma Daire Başkanlığı tarafından ihaleye çıkılan Diyaliz Solüsyonu alım işi DİADOL markası ile uhdemizde kalmıştır.” denildi. 
Turk İlaç’ın “TURKFLEKS %5 Dekstroz Laktatlı Ringer Çözeltisi” adlı ürününün ruhsatının kesimi onaylandı. 
Şirket’ten konu ile ilgili KAP’a yapılan açıklamada şöyle denildi:”TURKFLEKS %5 Dekstroz Laktatlı Ringer Çözeltisi” adlı ürünümüzün ruhsatının kesimi onaylanmış olup, İlgili ürünümüz klinikte ; elektrolit dengesi restorasyonunda, hipovolemi ya da hipotansiyon durumlarında kısa süreli hacim replasman tedavisi amacıyla, metabolik asidoz durumundaki dengenin düzenlenmesi ya da idamesinde ve/veya hafif-orta şiddetteki metabolik asidozun tedavisinde kullanılmaktadır.” 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 23, 2021 11:38 pm

TRILC, Dopamin Hidroklorür etkin maddesini içeren “Dopaturk 200 mg/5 ml IV İnfüzyon İçin Konsantre Çözelti İçeren Ampul” adlı ürününün ruhsat kesimi süreçleri tamamlanmıştır. 
İlgili ürün klinikte; dopaminerjik ajan olarak kullanılmaktadır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 7, 2021 1:20 pm

TRILC, Yönetim Kurulu’nun 06.12.2021 tarihli kararı ile,Şirketin Bağımsız Yönetim Kurulu üyeliğini yürütmekte olan Alptekin GÜLER’in istifası kabul  edilmiştir. Boşalan Bağımsız Yönetim Kurulu üyeliğine Aday Gösterme komitesinin uygun görmüş olduğu Gül Ahmet DOĞRUYOL’un atanmasına  karar verilmiştir. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğine atanan Gül Ahmet DOĞRUYOL’un Yönetim Kurulu bünyesinde oluşturulmuş olan Denetimden  Sorumlu Komite’ye ve Riskin Erken Saptanması Komitesine Başkan olarak, Kurumsal Yönetim Komitesine Üye olarak atanmasına karar verilmiştir.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:48 am

TRILC, Devlet Malzeme Ofisi Tarafında Ankara Çankaya Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ihtiyacı olan PPD Tüberkülin 100 TU/2 ML intradermal Enjeksiyon Çözelti aşı ihalesi firmanın uhdesinde kalmıştır.