TSGYO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ TSGYO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


TSGYO TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TSGYO TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TSGYO TSKB Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (TSKB GYO) bir portföy yönetim şirketidir. 2006 yılının başında kurulan Şirket, ortaklarına yüksek getiri sağlamak amacıyla karlı bir gayrimenkul portöyü oluşturmayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin ilk özel sermayeli kalkınma ve yatırım bankası olan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.’nin (TSKB) bir iştiraki olan TSKB GYO, Bankanın 71 yıllık kurumsal birikim ve deneyiminden güç almaktadır.
TSKB GYO, bir sermaye piyasası kurumu olarak, gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine, gayrimenkule dayalı haklara ve sermaye piyasası araçlarına yatırım yapabilir, belirli projeleri gerçekleştirmek üzere adi ortaklık kurabilir ve SPK’nın ilgili Tebliğinin izin verdiği diğer faaliyetlerde bulunabilir.
TSKB GYO’nun kurumsal stratejisinin temel değerlerini, tutarlılık, şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklılık ve ekip çalışması oluşturmaktadır. Şirketin yatırım stratejisinin ana ilkeleri, proje geliştirme yoluyla büyüme hedefine, sürdürülebilirliğe ve risk yönetimine dayanmaktadır. 10 milyon TL başlangıç sermayesi ile kurulan  TSKB GYO’nun, yaptığı yatırımlarla aktif büyüklüğü 31 Aralık 2020 sonu itibarıyla 603 mn TL’ye, yönetim altındaki kiralanabilir alan büyüklüğü ise 3 bin m2‘den 66 bin m2‘ye ulaşmıştır. TSKB GYO’nun ödenmiş sermayesi yıllar içinde yapılan nakdi artışlarla Eylül 2020 itibarıyle 500.000.000 TL’ye yükseltilmiş olup, 54.328.482 TL tutarındaki paylar TSGYO sembolü ile Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Şubat 1, 2022 12:28 pm

TSKB GYO 2021 yılı 12 aylık konsolide olmayan net dönem karı 124.879.321 TL (Önceki -45.781.223 TL )

Anonim
Anonim
Haziran 30, 2021 3:50 pm

Ben böle bi hisse görmedim 3 aydır durmadan düşüyor soygun var bu hissede

achileus
achileus
Kasım 13, 2021 7:24 am
Reply to  Anonim

3 ay öncesine gire en az %30 pirimli bu hisse bedelli sermaye arttırımına gitti bölünmemiş olsaydi şu an 3.40 lar daydı hisseye sallamayalım şu an dinlenip güç toparlıyor sıralı dirençler 3.02/ 3.14/ 3.33/ 3.53/