TSKB Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ TSKB için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


TSKB Türkiye Sınai Kalkınma Bankası hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TSKB Türkiye Sınai Kalkınma Bankası hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TSKB Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Hakkında Bilgi

TSKB 1950 yılında, Dünya Bankası, T.C. Merkez Bankası desteği ve ticari bankaların pay sahipliği ile Türkiye’nin ilk özel kalkınma ve yatırım bankası olarak İstanbul’da kuruldu. Banka kurulduğu günden bu yana, derin bilgi birikimi ve müşterilerine geniş yelpazede sunduğu kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve danışmanlık alanlarındaki hizmetleri ile Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesine destek veriyor. Gayrimenkul ve sürdürülebilirlik alanlarında çözümler sunan finansal iştirakleri ile de müşterilerinin yatırımlarına değer katmaya devam ediyor.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:04 pm

TSKB,ISCTR, 16.12.2021 tarihinde Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,73-1,78 TL fiyat aralığından 2.500.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi Ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. sermayesindeki payları %47,56 sınırına ulaşmıştır. 
Yönetim kontrolüne sahip olduğu Milli Reasürans Türk A.Ş., Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi ve Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin şirkette sahip olduğu %3,69 oranındaki paylar da Ortaklığın kontrolü altındadır. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 15, 2021 12:40 pm

TSKB,ISCTR, 14.12.2021 tarihinde Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,69-1,71 TL fiyat aralığından 6.500.000  TL toplam nominal tutarlı alış işlemi Ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.  sermayesindeki payları %47,47 sınırına ulaşmıştır. 

Yönetim kontrolüne sahip olduğu Milli Reasürans Türk A.Ş., Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi ve Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.’nin  şirkette sahip olduğu %3,69 oranındaki paylar da Ortaklığın kontrolü altındadır.