TUCLK Hisse Yorum Analiz ve Videolar


-TUCLK Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız.
-Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz.
-Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
-Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TUCLK Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TUCLK Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamulleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1988 yılında kurulmuş olup, uzman kadrosu, bölge içine dağılmış tesisleriyle otomotiv ve beyaz eşya sanayi kollarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
2004 yılında Ülkemizde ve dünyada sürekli gelişen otomotiv, beyaz eşya, telekomünikasyon, tarım aletleri, elektrik ve mekanik endüstrilerinde hızla artan talebi karşılamak amacıyla  Yüksek basınçlı aluminyum enjeksiyon tesisi devreye alınmıştır.
Yüksek basınç alüminyum enjeksiyon yöntemiyle döküm, kumlama, vibrasyon, T5 ısıl işlem, CNC işleme, yıkama, sızdırmazlık testleri gibi operasyonları kapsayan üretim proseslerine sahip Tuğçelik Alüminyum,  orta vadede, gerek kapasite gerekse kalite bakımından Avrupada lider firma olmayı hedeflemektedir.
Yüksek nitelikli personeli, modern tesisleri ve “ISO/TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi” ile müşterinin her türlü ürün ihtiyacına kısa sürede cevap verme yeterliliğine sahiptir.
Resmi Sayfa ve Metin Kaynağı Tıklayın

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments