TUKAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ TUKAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


TUKAS Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TUKAS Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TUKAS Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1962 yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan ve yarım asırlık lezzet yolculuğunda, sabah kahvaltısından akşam yemeğine günün her öğününde çeşitli ürünleriyle sofralarda “lezzet sihirbazı” olarak yer alan Tukaş, kalitesine gösterdiği özen ve tüketicisine verdiği güvenle tarıma dayalı gıda sektörünün öncü kuruluşlarından biridir.


Genel Müdürlüğü İzmir Torbalı’da bulunan Tukaş üretim faaliyetlerini İzmir’in Torbalı, Balıkesir’in Manyas ve Manisa’nın Akhisar ilçelerindeki fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Ürünlerini ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği ve GFSI Standartları çerçevesinde üretmekte olan Tukaş uluslararası gıda platformunda geçerli olan IFS (International Food Standard), BRC (British Retail Consortium), Helal Gıda ve Kosher belgelerine sahiptir. “Güvenli gıda tarladan başlar.” Bilinciyle çıktığı lezzet yolculuğunda, tarımsal hammaddeleri “kontrollü tarım sistemi” ile tedarik etmekte; hasat mevsiminde tarladan özenle toplanan taze sebze ve meyveleri anında işleyip güvenli gıda olarak “Tukaş” markasıyla tüketicilere sunmaktadır.   

Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments