ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

TUPRS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

TUPRS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


TUPRS Hisse Yorum Analiz ve Videolar sayfası; TUPRS Tüpraş Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantıları içerir. İçerik türünüz için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; TUPRS Tüpraş Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı: TUPRS Hisse Yorum Analiz ve Videolar sayfasındaki ve sitemizdeki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ TUPRS Tüpraş Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

Türkiye Petrol Rafinerileri veya kısaca TÜPRAŞ, 1983’te Batman, İzmir, İzmit ve Kırıkkale’deki devlete ait 4 petrol rafinerisinin birleştirilmesiyle çatı şirket olarak kurulan ve 2006’da özelleştirilerek Koç Holding’e devredilen anonim şirket.Teknosa, elektronik eşya perakende zinciri, Sabancı Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur. 2012 yılı itibarı ile 81 ilde 300 mağaza ve 136 bin metrekare üzerinde satış alanına sahiptir.
Güncel bilgi ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:49 am

TUPRS, Şirketin Yönetim Kurulu tarafından kabul edilen “Stratejik Dönüşüm Planı”na yönelik bilgilendirme sunumu KAP’ta ve Şirketin internet sitesinde (www.tupras.com.tr) yatırımcılarımızın bilgisine sunulmaktadır. 

Niyazi
Niyazi
Kasım 2, 2021 9:41 pm

Tüpraş devam ediyor katlmaya sevdigim firma kazandirmaya devamm yuruyedur aslanim

PiyasaOyuncusu
PiyasaOyuncusu
Ocak 6, 2021 12:35 pm

yıllar geçsede yaşlanmayan insanlar gibisin tüpraş … yıllar geçsede aynısın