ULAS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ ULAS için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


ULAS Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; ULAS Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ ULAS Ulaşlar Turizm Yatırımları ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Pazarlama AŞ Hakkında Özet Bilgi

1977 yılında Meftun Halı Möble adıyla kurulan şirketimiz halıcılık faaliyetlerini takiben 1980-1981 yılında beyaz eşya alanında faaliyetlerine başladı.

1985 yılında Ulaşlar Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. kuruldu.

1997 yılında iştirakimiz olan Club Otel Ulaşlar hizmete açıldı.

125 oda, 41 Süit ile toplam 466 yatak kapasitesi olarak hizmet vermeye devam eden Club Otel Ulaşlar hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından yerli ve yabancı misafirlerden yakın ilgi görmektedir.

Yurt dışındaki pazarlarda etkin olan ODEON, TEZTUR, ANEX gibi belli başlı sektörün öncü firmalarıyla Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya gibi ülkelerdeki turistler otelimizde konaklamaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:00 pm

ULAS, Şirketin Yönetim Kurulu 16.12.2021 tarihinde Şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır: 
09.01.2017 tarihinde Uçsa Turizm Otelcilik İnşaat San. Ve Tic.İth.İhr.Ltd.Şti. ile imzalanan Okurcalar mahallesi,1009 sokak,N1, Alanya,Antalya adresindeki turizm tesisinin kiralama sözleşmesi 09.01.2022 tarihinde sona erecektir. 
Turizm tesisinin yeniden kiralanması ile ilgili yapılan çalışma ve değerlendirmeler sonucunda, şirketin çıkarları açısından turizm tesisinin en uygun şekilde değerlendirilmesi amacıyla ,tekrardan Uçsa Turizm Otelcilik İnşaat San. Ve Tic.İth.İhr.Ltd.Şti. ile 5(beş) yıllık kira sözleşmesi imzalanmasına katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.