USAK Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ USAK için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


USAK Uşak Seramik Sanayi A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; USAK Uşak Seramik Sanayi A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ USAK Uşak Seramik Sanayi A.Ş. Hakkında Bilgi

Çok ortaklı bir şirket olarak 1972 yılında temelleri atılan, 1974 yılında deneme üretimlerine başlayan Uşak Seramik; 1975 yılında kapasitesini 28.000 m²’ye, 1978 yılında döneminin en kaliteli seramiklerini, 1991 yılında da duvar karolarını üretmeye başladı.

2002 yılında kapasitesini 32.000.m2’ye çıkaran Uşak Seramik, 2004 yılında Tanışlar Grup bünyesine katıldı ve 30 yıllık tecrübesini Tanışlar grubun yenilikçi vizyonuyla birleştirdi.

Tanışlar Grup; açık ve kapalı alanlarda yaptığı yeni ve teknolojik yatırımlarla Uşak Seramik’i Türkiye’nin en büyük 600 sanayisi arasına taşıdı.

Uşak’ta 220.000 m² alan üzerinde kurulu Uşak Seramik teknolojik yatırımlara paralel olarak dinamik tuttuğu ürün yelpazesinde de sürekli yenilikler yapmaktadır. Duvar karosu, yer karosu, bordür, dekor ve porselen üretimleri ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Güncel talep gören ebatlarda ve dizaynlarda üretilen ürünlerle müşteri beklentilerine alternatif çözümler sunan Uşak Seramik, tüm mekânlarda güvenle döşenmekte, yüksek kalitesi ile yıllar boyunca kullanılmaktadır.


Uşak Seramik fabrikalarında ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun üretimler gerçekleşmektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerinin yanı sıra Başta ABD, Almanya, İtalya ve Kanada olmak üzere 40dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Profesyonel yönetim anlayışı, geniş dağıtım ağı, tasarıma ve yeniliğe verilen önem, müşteri odaklı çalışma politikaları ile Uşak Seramik adı; yurtiçinde ve yurtdışında modern, rekabetçi, teknolojik alt yapılara sahip güçlü bir marka olarak bilinmeyi hedef seçmiştir.

700 kişinin istihdam edildiği tedarikçileri, çözüm ortakları paydaşları 41 yılını kutlayan Uşak Seramik bilgi birikim ve Türk sanayisindeki geçmişi ile büyük değişim için Uşak Seramik fabrikalarında ISO 9001, CE ve TSE kalite belgeleri ile dünya standartlarına uygun yıllık 18 milyon m² üretim kapasitesi, geniş bayi ağı ve kesintisiz hizmet ilkesi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmaktadır.

Başta ABD, Almanya, İtalya ve Kanada olmak üzere Dünya üzerinde 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Uşak Seramik olarak sahip olduğumuz değerlerimiz, rekabetçi ve modern yapımız ile “Dünyada bir Türk markası oluşturma” hedefimize sağlam adımlarla ilerliyoruz 2013 yılı uşak seramik için 41. Başarı yılı olarak yaşanmaktadır. Bir ömür anlamına gelen yarım asırlık süreçte yeniden bir kalkınma süreci başladı.
Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 21, 2021 12:06 am

USAK, Şirketin Yönetim Kurulu’nun 17.12.2021 tarih ve 2021/17 sayılı toplantısında, şirketin Kayıtlı Sermaye tavanının 300.000.000.- (Üçyüz milyon) TL’ den 1.0000.000.000.-(Bir milyar ) TL’ye çıkartılması için gerekli yasal başvuruların yapılmasına, Esas sözleşmenin 6. maddesinin ekte yer aldığı şekliyle tadil edilmesi için SPK ve Bakanlık nezdinde gerekli başvuruların yapılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.