UTPYA Hisse Yorum Analiz ve Videolar

ÖNEMLİ DUYURU


Borsa, Hisse, Coin, Altın, Gümüş ve Vadeli İşlemler ile ilgili Canlı Sohbet odamız açıldı. Sohbet odamızı ziyaret etmek için BURAYA dokunun.

❗ UTPYA için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


UTPYA Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; UTPYA Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ UTPYA Ütopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş. Hakkında Özet Bilgi

1980 yılında kurulan Zekai Dursun isimli şahıs firmasının 1990 yılında anonim şirkete dönüşmesiyle ZEKAİ DURSUN İNŞAAT TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ; toplu konut, işhanı, ticaret merkezi, alışveriş merkezi,  fabrika, lux otel ve tatil köyü binalarının yapımında uzmanlaşmıştır. Ana faaliyet alanı olan turizm, otel ve AVM işletmeciliği, taahhüt sektöründe özellikle altyapı, kanal, kanalizasyon ve tünel inşaatı projelerinde çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirket’in unvanı “Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret A.Ş.” olarak değiştirilerek 05.11.2010-7684 tarih ve sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde ilan edilmiştir.
Şirket merkezi Ankara da olan ve Antalya’nın Alanya ilçesinde şubesi bulunan UTOPYA TURİZM İNŞAAT İŞLETMECİLİK TİCARET A.Ş. 6 ortak ve ortalama 350 personelle çalışmalarını sürdürmektedir.
Firma olarak bugüne dek alınan bütün işler istenilen süre ve kalitede tamamlanmıştır. Taahhüt sektöründe meydana gelen gelişmeleri izleyen ve uygulayan UTOPYA A.Ş kendini sürekli yenileyerek geliştirmiştir. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2004 Environmental Assurance Standart ve OHSAS 18001 Occupational Health & Safety Management System belgelerine sahip olan firma; faaliyetlerinde son teknolojiyi kullanarak çalışmaktadır.
Güncel ve detaylı bilgi için lütfen kuruluşun resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Selanikli bayram
Selanikli bayram
Kasım 2, 2021 9:43 pm

bunun adi gibi kendisinin yukselmesi de ütopya dan ibaret hayal bunlar bence almayin ytd