VAKFN Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ VAKFN için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


VAKFN Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; VAKFN Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ VAKFN Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. Hakkında Bilgi

VAKIF LEASING 15.09.1988 tarihinde VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş. ünvanı ile bir Vakıfbank iştiraki olarak kurulmuştur. 1991 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsasına kote edilmiş ve halka açılan ilk leasing şirketi olmuştur.

Başarı dolu 30 yılını dolduran Vakıf Leasing ülkemizin kalkınmasına ve istihdama katkıda bulunacak milli gelirimizi arttıracak yatırımlara destek vermekte ve Türkiye’nin artı değerlerinden biri olmaya devam etmektedir.

Özenli bir çalışma ve doğru zamanda doğru hamle yapabilme tecrübesi ile leasing konusunda yatırımcılara çok önemli avantajlar sağlayan Vakıf Leasing, dünden bu güne benimsediği doğru ilkelerle kararlı, inançlı ve ilerici yaklaşımlarla geleceğe daha sağlam adımlarla yürümektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Özgür Bey
Özgür Bey
Kasım 3, 2021 10:43 pm

hep bi dusus hep bi dusus yeter be kardesim biktim artik zarar etmekten bence almayin ytd….