VAKKO Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ VAKKO için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


VAKKO Vakko Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi İşletmeleri A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; VAKKO Vakko Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi İşletmeleri A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ VAKKO Vakko Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi İşletmeleri A.Ş. Hakkında Bilgi

VAKKO Vakko Tekstil ve Hazır Giyim Sanayi İşletmeleri A.Ş., Vakko markası altında ağırlıklı olarak bay ve bayan hazır giyim tasarımı, üretimi, ticareti ve satışı yapan Türkiye merkezli bir şirkettir. Şirketin uzmanlık alanları; Vakko Scarf, Vakko Men and Vakko Women collections, Vakko Couture, V2K Designers and Vakko Wedding collections, Vakkorama concept stores, W Collection menswear,ve Vakko Home collections markaları altında moda ürünleri; Vakko Chocolate, Vakko Tea Atelier, Vakko Coffee Atelier and Vakko Patisserie Petit Four markaları altındaki diğer kategoriler; ve Vakko Espace markası altında ise etkinlik organizasyonu hizmetleridir. Şirket ayrıca Vakko ESMOD Moda Akademisi’ni ve Vitali Hakko Yaratıcı Endüstriler Kütüphanesi’ni hizmete sunmuştur. Vakkorama konseptinde şirket içi radyo istasyonu, spor salonu, kitap mağazası, müzik mağazası ve araç gereçler bulunuyor. W Collection erkek giyim, profesyonel ve günlük rahat kıyafetler için, esasen genç profesyonel erkekler için kıyafetler sunmaktadır. Perakende formatları arasında bulunanlar: Vakko Mağazaları, Boutique Vakko ve Outlet Vakko ve diğerleri.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Farklı dillerde görüntüle Türkçe

guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Şubat 1, 2022 12:26 pm

Vakko Holding AŞ’nin, sermaye artışına iştirak yoluyla Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’nin paylarının %29,67’sini iktisap etmesi ve yeni hissedar olarak şirket ortak kontrolüne katılması işlemi ile ilgili Rekabet Kuruluna başvuruldu.

karayel
karayel
Mart 12, 2021 5:53 pm

yıllar yılı 4 5 lirada gezdin o nasıl gitmek yiğidim