VANGD Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ VANGD için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


VANGD Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; VANGD Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ VANGD Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş. Hakkında Bilgi

1977 yılında bir Dünya Bankası Projesi olarak Van’da kurulmuştur. Türkiye’nin önde gelen bankaları ve Van İl Özel İdaresi’nin ortaklığıyla hayata geçen şirket, 1985 yılında Entegre Et Tesislerinin temelini atmıştır. 1988 yılında üretime başlanmıştır.
563 dönüm arazi üzerine 24000 metrekare kapalı alana sahip tesislerimizde; büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliği yapılmakta, ayrıca hindi üretim çiftliği bulunmaktadır.
Kesimhanemiz, günlük 240 adet büyükbaş, 1250 adet küçükbaş kesimi ve ihtiyaca göre bunların parçalanmasını yapma kabiliyetindedir.
Şarküteri üretim bölümümüzde günlük 20 ton sucuk, salam, sosis, kavurma, jambon, pastırma çeşitleri üretilmektedir.
Tesis 1500 ton Karkas Et ve Mamul Depolama Kapasitesine sahiptir.
Türkiye’nin her yerine dağılmış satış ve sevkiyat ağımızda güven, sağlığa uygunluk, kalite ve sağlığı bir arada sunduğumuz ürünlerimizle tüketicilerimizin damak tadına hitap etmekteyiz.
Üretimlerde, dünya da et sektöründeki kullanılan son teknoloji ürünü makineler kullanılmaktadır. Tesislerde kesimler, İslami usullere göre yapılmaktadır ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı’nın üretimde istediği sağlığa uygunluk kurallarına tam uyum göstermektedir. Üretimler Avrupa Birliği ve U.S.D.A (A.B.D. Tarım Bakanlığı) standartlarında yapılmaktadır. Vanet A.Ş.’nin üretimleri ISO EN 9001, ISO EN 22000, HCCP 13001, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın TR65-0062 No’lu İşletme Onay ve Helal Kesim Belgeleri ile belgelenmiştir.
Tesislerde çıkan tüm atık ve artıklar Rendering Tesislerinde değerlendirilerek, Kemik Unu ve Rende ring yağı gibi ürünler elde edilmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 19, 2021 4:06 pm

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında SEKUR.E ve VANGD.E payları 17/12/2021 tarihli işlemlerden (seans başından) 14/01/2022 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. 

Melih
Melih
Kasım 3, 2021 12:54 am

10-12 araliginda olmasini bekliyorum yukselise devam gelince de satarim buedan ytd