VERTU Hisse Yorum Analiz ve Videolar

❗ VERTU için içerik akışınızın türünü alt taraftaki logolara dokunarak ve tıklayarak seçebilirsiniz


➡️ Beni Oku

VERTU Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; VERTU Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ VERTU Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Hakkında Özet Bilgi

Verusaturk GSYO, SPK’nın Seri: VI No:15 sayılı “Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar” Tebliği kapsamında 09.01.2012 tarihinde lider sermayedar olarak Verusa Holding tarafından kurulmuş bir girişim sermayesi şirketidir.
Verusaturk Girişim Sermayesi etkin ve güçlü yönetim becerileri ile büyüme potansiyeli yüksek sektörlerdeki girişimci şirketlerin sermaye ihtiyaçlarına destek sağlayarak, kurumsallaşma ve karlılıklarına katkıda bulunmaktadır.
Verusaturk’un amacı ortak olduğu şirketlerin kurumsallık, etkinlik, verimlilik ve operasyonel performanslarını yükselterek sürekli büyümelerini  sağlamak ve sektördeki yerlerini sağlamlaştırmaktır.
2015 yılında halka açılan Verusaturk, kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği yatırımlar ile gelecekte de değer yaratmaya devam eden, lider bir girişim sermayesi şirketi olmayı hedeflemektedir.
2012 yılının Ocak ayında kurulan Verusaturk GSYO A.Ş.’nin yatırımları arasında Pamukova Elektrik Üretim A.Ş., Enda Enerji Holding A.Ş., Tortum Elektrik Üretim A.Ş., Pamukova Yenilenebilir Elektrik Üretim A.Ş., Core Engage Yazılım A.Ş., Zeroone Interactive Yazılım A.Ş., Golive Yazılım Hizmetleri A.Ş., Probel Bilgisayar Yazılım Donanım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Vektora Bilişim Teknolojileri A.Ş., Kahve Diyari Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Özel Akhisar Teşhis Tedavi Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. bulunmaktadır.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret edin.

guest
3 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 8, 2021 1:32 pm

VERUSA,VERTU, Borsa İstanbul’dan pay fiyatını desteklemek amacıyla satın alınan paylardan, 07.12.2021 tarihinde Verusaturk Girişim  Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 25,50-25,94-TL fiyat aralığından 592.005-TL toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklıkça  gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki payları 07.12.2021 tarihi itibariyle  %64,52 sınırına düşmüştür. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:54 am

VERSUS,VERTU, Borsa İstanbul’dan pay fiyatını desteklemek amacıyla satın alınan paylardan, 24.11.2021 tarihinde Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 26,00-26,34-TL fiyat aralığından 592.005-TL toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 24.11.2021 tarihi itibariyle %65,66 sınırına düşmüştür.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:57 pm

VERUS,VERTU, Borsa İstanbul’dan pay fiyatını desteklemek amacıyla satın alınan paylardan, 23.11.2021 tarihinde Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 26,72-27,24-TL fiyat aralığından 592.005- TL toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki payları 23.11.2021 tarihi itibariyle