VERUS Hisse Yorum Analiz ve Videolar

VERUS Hisse Yorum Analiz ve Videolar


VERUS Verusa Holding A.Ş. hisse senedi hakkında yorum, analiz, video, haber ve önemli bağlantılar için üst taraftaki bölümden ilgili ikona tıklayınız. Açılan sayfayı aşağı doğru kaydırarak daha eski gönderileri görüntüleyebilirsiniz. Üzerlerine tıklayarak içerikleri büyütebilirsiniz.
Hisse senediniz hakkında yorum yapmak için ise alt taraftaki bölümü kullanabilirsiniz.
İçerikler; VERUS Verusa Holding A.Ş. hisse yorum analiz videolar Twitter, YouTube, Instagram, Tradingview ve Facebook’dan otomatik çekilmektedir.
Uyarı Bu sayfadaki içerikler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

ℹ️ VERUS Verusa Holding A.Ş. Hakkında Bilgi

2006 yılında kurulan Verusa Holding, kuruluşundan bugüne güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörler ve şirketlere yaptığı yatırımlarla, verimlilik ve kârlılık artışına odaklanarak ekonomiye, istihdama ve tüm paydaşlarına katma değer sunmaya devam etmektedir.
Mevcut stratejik yatırımlarını yenilenebilir enerji, madencilik, kimya, çelik ürünleri, teknoloji ve yazılım,  girişim sermayesi, gıda ve sağlık sektörlerinde değerlendirmektedir.
Verusa Topluluğu’na bağlı şirketler, Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmekte olup ürünlerini ve projelerini Avrupa, Orta Doğu, Asya, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’da pazarlamaktadır.
Verusa Holding, tüm faaliyetlerinde insan, toplum ve çevreye duyarlılığı, etik ve kurumsal değerlere mutlak bağlılığı odak noktasına alarak, yenilikçi atılımları ile sektördeki güçlü konumunu daha ileriye taşımayı hedeflemektedir.
​​​Farklı sektörlerdeki deneyimlerini etkin bir şekilde yeni yatırımlarına aktarırken, faaliyetlerden kaynak yaratmak, kaynakları doğru yatırımlarda kullanmak, mevzuat ve yasalara tam uyumu sağlamak, üstün hizmet, kalite, açıklık, şeffaflık ile tüm paydaşlarının beklentilerini karşılamak temel ilkeleri arasındadır.

Holding faaliyetleri, Yönetim Kurulu, Yönetim Kurulu’na bağlı olarak CEO, Sektör Grup Yöneticileri ve Yönetim Kurulu’na bağlı Denetim, Kurumsal Yönetim, Riskin Erken Saptanması ve Sürdürülebilirlik Komiteleri tarafından yürütülmektedir.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için sürdürülebilirlik ilkelerine uyumlu projeler geliştiren ve sorumlu bir kurumsal vatandaş olarak hareket eden Verusa Grubu, 2020 yılında Global Reporting Initiative (GRI) standartlarındaki ilk sürdürülebilirlik raporunu yayınlamıştır.
Bünyesindeki tüm şirketlerin çatı kuruluşu olan Verusa Holding ve 3 bağlı ortaklığının payları Borsa İstanbul’da (BİST) işlem görmektedir.

Güncel bilgiler, özet metin kaynağı ve detaylar için lütfen şirketin resmi web sayfasını ziyaret ediniz.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
KAP Bildirim
KAP Bildirim
Aralık 29, 2021 12:12 am

VERUS,VERTU…Borsa İstanbul’dan pay fiyatını desteklemek amacıyla satın alınan paylardan, 27.12.2021 tarihinde Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 25,00-25,20-TL fiyat aralığından 592.005- TL toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklığınca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki payların 27.12.2021 tarihi itibariyle %62,83 sınırına düşmüştür. 

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 25, 2021 11:54 am

VERSUS,VERTU, Borsa İstanbul’dan pay fiyatını desteklemek amacıyla satın alınan paylardan, 24.11.2021 tarihinde Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 26,00-26,34-TL fiyat aralığından 592.005-TL toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 24.11.2021 tarihi itibariyle %65,66 sınırına düşmüştür.

KAP Bildirim
KAP Bildirim
Kasım 24, 2021 3:56 pm

VERUS,VERTU, Borsa İstanbul’dan pay fiyatını desteklemek amacıyla satın alınan paylardan, 23.11.2021 tarihinde Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. payları ile ilgili olarak 26,72-27,24-TL fiyat aralığından 592.005- TL toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklık tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki payları 23.11.2021 tarihi itibariyle

Utku
Utku
Kasım 3, 2021 12:56 am

60 70 arasina gelmesini bekliyorum bi iki aya buralara gelir bence tahminim bu yonde ytd